- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 47,94 lei. Cel mai ieftin Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
47,94 lei
la Liki24 · 1,60 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (47,94 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 47,94 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 1,60 lei / capsulă |
47,94 lei | 1,60 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
COSMO PHARM · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 47,94 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,60 lei / capsulă
-
A-Z Vision, 90 capsuleA-Z · 90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 57,97 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,64 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Orthomol Vision Capsule 90 CapsuleORTHOMOL · 90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 543,24 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 6,04 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Big Nature Vision Guard, 60 capsuleBIG NATURE · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 69,54 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,16 lei / capsulă
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm din ultimele 90 de zile: 47,94 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (47,94 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm este un supliment alimentar. Ambalajul conține 30 de capsule.
Ingrediente
Extract din flori de crăițe (tagetes erecta), acid ascorbic (vitamina c), extract din fructe de afin (vaccinium myrtillus), extract din alga dunaliella salina, bisglicinat de zinc, acetat de dl-alfa tocoferil, capsulă vegetală.
Ingrediente active
• Extract din flori de crăițe (Tagetes erecta) – 300 mg • Furnizează 20% luteină (60 mg) și 2,5% zeaxantină (7,5 mg) • Vitamina C (acid ascorbic) – 115 mg • Extract din fructe de afin (Vaccinium myrtillus) – 100 mg • Furnizează 25% antocianidine (25 mg) • Extract din alga Dunaliella salina – 100 mg • Furnizează beta-caroten 15 mg (echivalent cu vitamina A 1250 mcg RAE / 4162 UI) • Bisglicinat de zinc – 33 mg (furnizând zinc 10 mg) • Acetat de Dl-alfa tocoferil – 24 mg (furnizând vitamina E 12 mg) Informații nutriționale:
Mod de administrare
1 capsulă vegetală pe zi. Se pot administra până la 2 capsule vegetale pe zi, în funcție de necesitate.
Atenționări și precauții
• Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă variată și echilibrată și un mod de viață sănătos. • A nu se depăși doza zilnică recomandată. • A nu se lăsa la îndemâna și la vederea copiilor mici. • A se administra cu prudență femeilor însărcinate, care doresc să rămână însărcinate sau care alăptează. • Nerecomandat persoanelor alergice la oricare dintre ingredientele produsului. • Produsul conține ingrediente naturale, fără coloranți artificiali; pot apărea variații organoleptice (culoare, gust, miros) fără a afecta calitatea.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
- Unde este cel mai ieftin Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm?
- Cel mai mic preț este 47,94 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 1,60 lei la cel mai bun preț (47,94 lei pentru 30 de capsule).
Alternative la Max Vision Ultra Forte, 30 capsule, Cosmo Pharm
A-Z Vision, 90 capsule
A-Z
de la 57,97 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Orthomol Vision Capsule 90 Capsule
ORTHOMOL
de la 543,24 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Big Nature Vision Guard, 60 capsule
BIG NATURE
de la 69,54 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la COSMO PHARM
Vezi toate produsele COSMO PHARM »Cel mai mic preț 47,94 lei · Liki24
Vezi oferta