Farmaro
Meniu ☰
MBM Essentrol 600 mg 50 capsule — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

MBM Essentrol 600 mg 50 capsule

Capsule · 50 de capsule
Fii primul care dă o notă:

MBM Essentrol 600 mg 50 capsule este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 28,31 lei. Cel mai ieftin MBM Essentrol 600 mg 50 capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

28,31 lei

la Liki24 · 0,57 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (27,60 lei).

vs. media 90 de zile
+2,6%
minim 90 de zile
26,78 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri MBM Essentrol 600 mg 50 capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,57 lei / capsulă

28,31 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru MBM Essentrol 600 mg 50 capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 28,31 lei min 26,78 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru MBM Essentrol 600 mg 50 capsule din ultimele 90 de zile: 26,78 lei.
  • Prețul curent este cu 2,6% peste media ultimelor 90 de zile (27,60 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este MBM Essentrol 600 mg 50 capsule

MBM Essentrol 600 mg 50 capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 50 de capsule.

Text producător Descriere MBM Essentrol 600 mg 50 capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Essentrol max este un supliment alimentar care conține, printre altele, fosfolipide derivate din soia, conținând colină și fosfatidilcolină, care: susțin buna funcționare și regenerarea ficatului, contribuie la menținerea unui metabolism adecvat al grăsimilor, facilitează eliminarea produșilor metabolici nocivi

Întrebări frecvente despre MBM Essentrol 600 mg 50 capsule

Unde este cel mai ieftin MBM Essentrol 600 mg 50 capsule?
Cel mai mic preț este 28,31 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,57 lei la cel mai bun preț (28,31 lei pentru 50 de capsule).

Cel mai mic preț 28,31 lei · Liki24

Vezi oferta