Farmaro
Meniu ☰
Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic

de la Gerble Expert Dietetic Cremă · 210 g
Fii primul care dă o notă:

Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 29,49 lei. Cel mai ieftin Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

29,49 lei

la Dr.Max · 14,04 lei / 100 g

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț stabil

Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 27.08.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
29,49 lei
tendință 30 de zile
Stabil

Prețuri Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

14,04 lei / 100 g

29,49 lei Vezi oferta Dr.Max

Istoricul prețului pentru Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

29,49 lei 27.08 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic din ultimele 90 de zile: 29,49 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (29,49 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 27.08.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic

Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 210 g.

Text producător Descriere Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Pandispan umplut, fara gluten, adaptat persoanelor cu intoleranta la gluten. Destinat celor ce doresc sau sunt nevoiti sa consume produse fara gluten. Intoleranta la gluten se manifesta prin tulburari digestive (digestie dificila, probleme de tranzit.) sau de alta natura (probleme de piete). Lant de productie garantat fara gluten.

Întrebări frecvente despre Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic

Unde este cel mai ieftin Mini chec cu crema de ciocolata fara gluten, 210g, Gerble Expert Dietetic?
Cel mai mic preț este 29,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
14,04 lei la cel mai bun preț (29,49 lei pentru 210 g).

Alte produse de la Gerble Expert Dietetic

Vezi toate produsele Gerble Expert Dietetic »

Cel mai mic preț 29,49 lei · Dr.Max

Vezi oferta