Farmaro
Meniu ☰
Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g

de la Miya 50 g
Fii primul care dă o notă:

Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 46,57 lei. Cel mai ieftin Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 35% mai ieftină pe 100 g: Masca de fata hidratanta, 25 g, Yadah

Cel mai bun preț În stoc

46,57 lei

la Liki24 · 93,14 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 7,0% peste media perioadei (43,52 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+7,0%
minim 90 de zile
39,87 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

93,14 lei / 100 g

46,57 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −35% pe 100 g.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 46,57 lei min 39,87 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g din ultimele 90 de zile: 39,87 lei.
  • Prețul curent este cu 7,0% peste media ultimelor 90 de zile (43,52 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g

Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g este un produs. Ambalajul conține 50 g.

Text producător Descriere Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

MIYA myWATERmask este o masca intens hidratanta pentru fata si zona ochilor. Este potrivit pentru toate tipurile de piele, inclusiv pentru pielea sensibilă. Este potrivită în special pentru pielea uscată și foarte uscată, aspră, mată și ușor ridată. Mască de față intens hidratantă Miya – proprietăți • Formula măștii este realizată în proporție de 97% din ingrediente de origine naturală. Acestea includ: unt de mango și unt de shea, extract de măceș și extract de in, ulei de semințe de struguri, ceară de afine și betaină. • Cosmeticul poate fi folosit ca mască de față intens hidratantă (ambele „mască de dormit” – care se pot lăsa peste noapte sau cu clătire), mască de ochi și ca bază de machiaj intens hidratantă. • Este potrivit pentru vegani. • A fost testat dermatologic, iar efectele sale multidirecționale au fost confirmate în teste de instrumentare și aplicare. Cum funcționează masca de față Miya myWATERmask? Deja după prima utilizare, masca asigură o hidratare intensă și de lungă durată. Înmoaie, netezește și hrănește pielea. Calmează și reduce senzația neplăcută de piele strânsă și reduce semnele de oboseală. Reda confortul pielii. Când este folosit în mod regulat, îmbunătățește vizibil starea pielii și o hidratează. Elasticizează, întărește și netezește pielea, făcând mai puțin vizibile ridurile, liniile fine și „picioarele de ciorb” Ajută la întărirea barierei naturale de protecție a pielii.

Întrebări frecvente despre Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g

Unde este cel mai ieftin Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g?
Cel mai mic preț este 46,57 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
93,14 lei la cel mai bun preț (46,57 lei pentru 50 g).

Alternative la Miya myWATERmask, mască hidratantă intensivă pentru față și zona ochilor, 50 g

Alte produse de la Miya

Vezi toate produsele Miya »

Cel mai mic preț 46,57 lei · Liki24

Vezi oferta