Farmaro
Meniu ☰
MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L

Ulei · 1000 ml
Fii primul care dă o notă:

MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 44,77 lei. Cel mai ieftin MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 66% mai ieftină pe 100 ml: Sapun lichid cu ulei de Argan, 1000 ml, Dermomed

Cel mai bun preț În stoc

44,77 lei

la Liki24 · 4,48 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 23.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (44,77 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
44,77 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

4,48 lei / 100 ml

44,77 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −66% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

44,77 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L din ultimele 90 de zile: 44,77 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (44,77 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L

MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L este un produs. Se prezintă sub formă de ulei, ambalaj de 1000 ml.

Text producător Descriere MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Săpunul lichid de Marsilia MKL Green Nature cu ulei de argan și ulei de monoi (1L) este un săpun de Marsilia supergras cu ulei de monoi. Parfumul său exotic încântător este o adevărată invitație la călătorie. Originar din tradiția polineziană, uleiul de monoi este cunoscut pentru proprietățile sale hrănitoare și protectoare. Uleiul este obținut prin macerarea florilor de tiare în ulei de cocos; acest amestec subtil vă va lăsa pielea sublim de moale și delicat parfumată. Uleiul de argan organic, bogat în vitamina E și antioxidanți, va reda suplețea și moliciunea pielii dumneavoastră. 97% dintre ingrediente sunt de origine naturală. Vegan. Fabricat în Franța.

Întrebări frecvente despre MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L

Unde este cel mai ieftin MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L?
Cel mai mic preț este 44,77 lei, la Liki24 (verificat 23.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
4,48 lei la cel mai bun preț (44,77 lei pentru 1000 ml).

Alternative la MKL Green Nature Săpun lichid de Marsilia cu ulei de argan și ulei de monoï 1 L

Sapun lichid cu ulei de Argan, 1000 ml, Dermomed

Sapun lichid cu ulei de Argan, 1000 ml, Dermomed

Dermomed

de la 15,12 lei

Cu 66% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă · aceeași formă

Genera Sapun lichid cu ulei de argan, 500 ml

Genera Sapun lichid cu ulei de argan, 500 ml

GENERA

de la 11,50 lei

Cu 49% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă · aceeași formă

Cel mai mic preț 44,77 lei · Liki24

Vezi oferta