Farmaro
Meniu ☰
Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule

Capsule · 90 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 269,50 lei. Cel mai ieftin Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

269,50 lei

la Liki24 · 2,99 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (269,50 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
269,50 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,99 lei / capsulă

269,50 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

269,50 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule din ultimele 90 de zile: 269,50 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (269,50 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule

Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 90 de capsule.

Compoziție

Ingredientele active ale Natalben Supra sunt: ulei de pește (DHA/EPA Omega-3), agent de glazurare (gelatină), fumarat feros, acid L-ascorbic; umectant (glicerină E-422), emulgator (acizi grași E-570), umectant (sorbitol E-420), nicotinamidă, oxid de zinc, emulgatori (ceară de albine galbenă E-901 și lecitină din floarea-soarelui E-322), D-pantotenat de calciu, cianocobalamină, clorhidrat de piridoxină, riboflavină, mononitrat de tiamină, colorant (oxid roșu de fier E-172), acid pteroilmonoglutamic, colecalciferol, colorant (oxid negru de fier E-172), iodat de potasiu, selenit de sodiu și biotină.

Mod de utilizare

Luați 1 capsulă pe zi, cu un pahar cu apă. Se recomandă continuarea tratamentului pe toată durata sarcinii.

Atenționări și precauții

Nu utilizați Natalben Supra: În caz de hipersensibilitate la pește, deoarece formula sa conține acizi grași omega-3 (DHA) din pește. Sfaturi farmaceutice Este un supliment care nu înlocuiește o dietă nutritivă și echilibrată, combinată cu un stil de viață sănătos. Recomandăm depozitarea produsului într-un loc răcoros și uscat, fără a depăși doza zilnică recomandată de producător și fără a-l utiliza ca înlocuitor pentru o dietă variată și echilibrată sau un stil de viață sănătos. Dacă aveți întrebări despre acest produs, puteți consulta echipa de experți farmaceutici de la FarmaciasDirect.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Ce este Natalben Supra și pentru ce se utilizează? Este un supliment alimentar ideal pentru sarcină, deoarece acoperă nevoile atât ale mamei, cât și ale fătului, reducând riscul apariției patologiilor sau a posibilelor probleme în dezvoltarea fătului. Formula sa este îmbogățită cu vitamine, minerale și oligoelemente precum: acid folic, vitamina B12, iod, fier, vitamina D și acizi grași Omega-3. Pentru cine este? Conceput pentru a fi utilizat de către femeile însărcinate. Avantaje Natalben Supra este un supliment alimentar care oferă multiple beneficii: Promovează reînnoirea celulară. Ajută la dezvoltarea și creșterea corectă a bebelușului. Beneficiază de numeroase funcții fiziologice ale bebelușului, precum și de diviziunea celulară, reducând riscul de defecte ale tubului neural la făt.

Întrebări frecvente despre Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule

Unde este cel mai ieftin Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule?
Cel mai mic preț este 269,50 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
2,99 lei la cel mai bun preț (269,50 lei pentru 90 de capsule).

Alternative la Natalben Supra Nutraceutical , 3x30 Capsule

Natalben Supra 30caps

Natalben Supra 30caps

Italfarmaco

de la 101,49 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Natalben Supra 2 x 30 Capsule

Natalben Supra 2 x 30 Capsule

de la 179,67 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Natalben supra 30 capsule moi

Natalben supra 30 capsule moi

de la 151,29 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Natalben supra 90 capsule moi

Natalben supra 90 capsule moi

de la 267,95 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Cel mai mic preț 269,50 lei · Liki24

Vezi oferta