Farmaro
Meniu ☰
Fără imagine
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc

de la NatureVia Comprimate · 60 de comprimate
Fii primul care dă o notă:

NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 56,99 lei. Cel mai ieftin NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

56,99 lei

la Liki24 · 0,95 lei / comprimat

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 23.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Prețuri NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,95 lei / comprimat

56,99 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

Nu există încă suficient istoric de preț pentru grafic.

  • Cel mai mic preț pentru NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc din ultimele 90 de zile: 56,99 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (56,99 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc

NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc este un produs. Ambalajul conține 60 de comprimate.

Compoziție

Dextroza, fructoza, agent de ingrosare (hidroxipropilmetilceluloza), antiaglomerant (stearat de magneziu), colecalciferol, regulator de aciditate (acid citric), turmeric, arome (portocale). * % din venitul zilnic de referință1 comprimat contine DRHP* Vitamina D3 (colecalciferol) (600 UI) 15 μg 300 Vezi si celelalte produse ale brandului NatureVia, care se afla in categoriile Suplimente nutritive, Rechizite medicale si Vitamine pentru copii. 23 de clienți au evaluat produsul și 100% dintre ei l-ar recomanda. Daca nu esti sigur de alegerea acestui produs, inspira-te din categoria Vitamine pentru copii pentru imunitate.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Vitamina D este foarte importantă pentru copii deoarece susține creșterea și dezvoltarea oaselor și, de asemenea, contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar. Suplimentează vitamina D sub formă de pastile cu gust plăcut de portocale. Pentru o creștere și o dezvoltare adecvată Sprijin al imunității, oaselor și dinților Pastile cu aromă de portocale De ce să luați vitamina D? • Până la 70% dintre europeni suferă de deficit de vitamina D. • Motivul este ca majoritatea oamenilor care stau în casă, utilizarea cremelor de protecție solară cu filtru (95% din vit. D provine de la soare) și lipsa de vit. D în dieta actuală. • Este important pentru menținerea oaselor și a dinților puternici. • Pentru buna funcționare a sistemului imunitar. • Contribuie la buna functionare a muschilor (reduce riscul de caderi si fracturi osoase la varstnici). • De asemenea, contribuie la absorbția/utilizarea corespunzătoare a calciului și fosforului. Cine ar trebui să suplimenteze cu vitamina D? • Toate în sezonul de iarnă (cel puțin octombrie - aprilie). • Persoane cu expunere insuficientă la soare. • Copii și tineri în perioada de creștere. • Femeile aflate în postmenopauză. • Persoane de peste 50 de ani pe tot parcursul anului (producția de vitamina D în piele scade odată cu vârsta). • Femeile însărcinate și care alăptează. • Persoanele care suferă de obezitate și diabet. • Oameni care locuiesc în zone cu inversiune și smog. Evaluarea produsului Marek Š. Foarte bun, sunt multumit de gust si efect. Cornelia Mare Dozare Se recomandă ca suplimentul nutritiv să fie luat în cantitate de 1 tabletă o dată pe zi. Este mai bine să luați comprimatul după masă (sugeți-l). Compoziția produsului Fiecare comprimat conține: Vitamina D3 (colecalciferol) 15 µg / 600 UI (300% RDI). Avertizare Produsul nu este potrivit pentru copiii sub 3 ani. Preparatul trebuie păstrat la îndemâna copiilor mici. Nu trebuie folosit ca înlocuitor al unei diete variate. Doza zilnică recomandată stabilită nu trebuie depășită. A se pastra la loc uscat la o temperatura de pana la 25 °C.

Întrebări frecvente despre NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc

Unde este cel mai ieftin NatureVia Vitamina D3-EFECT KIDS 600 U.I. comprimate ingerabile 60 buc?
Cel mai mic preț este 56,99 lei, la Liki24 (verificat 23.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă un comprimat?
0,95 lei la cel mai bun preț (56,99 lei pentru 60 de comprimate).

Alte produse de la NatureVia

Vezi toate produsele NatureVia »

Cel mai mic preț 56,99 lei · Liki24

Vezi oferta