- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
NAUSLESS 30ml
NAUSLESS 30ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 125,27 lei. Cel mai ieftin NAUSLESS 30ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
125,27 lei
la Liki24 · 417,57 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (125,82 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- −0,4%
- minim 90 de zile
- 125,27 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri NAUSLESS 30ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 417,57 lei / 100 ml |
125,27 lei | 417,57 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru NAUSLESS 30ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru NAUSLESS 30ml din ultimele 90 de zile: 125,27 lei.
- Prețul curent este cu 0,4% sub media ultimelor 90 de zile (125,82 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este NAUSLESS 30ml
NAUSLESS 30ml este un supliment alimentar. Ambalajul conține 30 ml.
Ingrediente
Fructoză, apă purificată, citrat de sodiu, frunze de roiniță (Melissa officinalis L.) (de exemplu), rizom de ghimbir (Zingiber officinale Rosc.) (de exemplu), L-alanină; regulator de aciditate: acid citric; riboflavină 5'-fosfat, sodiu, clorhidrat de piridoxină, clorhidrat de tiamină. Fără gluten. Caracteristici nutriționale
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere NAUSLESS 30ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre NAUSLESS 30ml
- Unde este cel mai ieftin NAUSLESS 30ml?
- Cel mai mic preț este 125,27 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 417,57 lei la cel mai bun preț (125,27 lei pentru 30 ml).
Cel mai mic preț 125,27 lei · Liki24
Vezi oferta