Farmaro
Meniu ☰
Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron

de la OMRON
Fii primul care dă o notă:

Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 949,29 lei. Cel mai ieftin Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

949,29 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (949,29 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
949,29 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

949,29 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

949,29 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron din ultimele 90 de zile: 949,29 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (949,29 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron

Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron este un produs.

Text producător Descriere Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Aparat aerosoli Omron MicroAIR U100, cu ultrasunete Tratament din orice unghi sau pozitie Spre deosebire de alte nebulizatoare cu mesh,MicroAIR U100 ,nebulizeaza eficient medicamentul cand stai in pat,in picioare sau chiar cu capul in jos. Tineti sub control simptomele cu ajutorul tehnologiei unice mesh. Aparatul foloseste o tehnologie unica pentru nebulizare pentru ca medicamentul sa ajunga direct in plamani in comparatie cu alte nebulizatoare cu compresor. Tratament disponibil oricand la indemana ta Aparatul se difera de nebulizatoarele clasice care au nevoie de priza pentru a functiona.U100 permite utilizarea acestuia chiar si cand sunteti pe drum. Foarte silentios Administreaza tratamentul fara a face sunet. Se porneste doar cu apasarea unui buton, aparatul este foarte silentios. Sursa de alimentare: 3 V (2 baterii tip AA/LR6); 100-240 V, 50/60 Hz (adaptor de retea, optional); Putere consumata: 1,2 W; Temperatura/Umiditatea de lucru: între 10°C şi 40°C / între 30% şi 85% umiditate relativa Greutatea aparatului: aproximativ 200 g (exclusiv bateriile) Continutul pachetului: - aparat, capacul aparatului, recipient pentru medicament, capacul sitei metalice, adaptor pentru masca, piesa de gura, 2 baterii (AA/LR6), masca pentru adulti (PVC), masca pentru copii (PVC), geanta din material textil, manual de instructiuni.

Întrebări frecvente despre Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron

Unde este cel mai ieftin Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron?
Cel mai mic preț este 949,29 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la Nebulizator MicroAIR cu ultrasunete, U100, Omron și alte produse OMRON

Alte produse de la OMRON

Vezi toate produsele OMRON »

Cel mai mic preț 949,29 lei · Liki24

Vezi oferta