- 1 farmacie comparată
- Verificat
Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml
Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 168,40 lei. Cel mai ieftin Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
168,40 lei
la Liki24 · 561,33 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (166,99 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,8%
- minim 90 de zile
- 164,74 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 561,33 lei / 100 ml |
168,40 lei | 561,33 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml
30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 168,40 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 561,33 lei / 100 ml
-
Juvamine Menopause Sage 1000mg 30 comprimateJuvamine · 30 de comprimate
- Ambalaj
- Comprimate · 30 de comprimate
- Cel mai bun preț
- 49,01 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,63 lei / comprimat
- Aceeași substanță activă
-
Sys Sage picături 50ml50 ml
- Ambalaj
- Lichid · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 83,53 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 167,06 lei / 100 ml
- Aceeași substanță activă
-
Gel de dus Minerals Sage, 250ml, DoveDove · 250 ml
- Ambalaj
- Gel · 250 ml
- Cel mai bun preț
- 8,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,40 lei / 100 ml
- Aceeași substanță activă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml din ultimele 90 de zile: 164,74 lei.
- Prețul curent este cu 0,8% peste media ultimelor 90 de zile (166,99 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml
Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml este un produs. Ambalajul conține 30 ml.
Întrebări frecvente despre Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml
- Unde este cel mai ieftin Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml?
- Cel mai mic preț este 168,40 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 561,33 lei la cel mai bun preț (168,40 lei pentru 30 ml).
Alternative la Neuroprotex Drops Sagé Pharma 30ml
Juvamine Menopause Sage 1000mg 30 comprimate
Juvamine
de la 49,01 lei
Aceeași substanță activă
Sys Sage picături 50ml
de la 83,53 lei
Aceeași substanță activă
Gel de dus Minerals Sage, 250ml, Dove
Dove
de la 8,49 lei
Aceeași substanță activă
Gel de dus Minerals Sage, 400ml, Dove
Dove
de la 12,99 lei
Aceeași substanță activă
WELEDA Herbal Fresh Deo Spray Sage Refill Fla. 200 ml
Weleda
de la 95,53 lei
Aceeași substanță activă
Ulei de salvie macerat, 60 capsule moi, Hofigal
HOFIGAL
de la 20,90 lei
5 oferteAceeași substanță activă
Tinctura de salvie, 50ml, Dacia Plant
DACIA PLANT
de la 19,40 lei
4 oferteAceeași substanță activă
Salvie, 60 capsule, Herbagetica
HERBAGETICA
de la 26,70 lei
4 oferteAceeași substanță activă
Cel mai mic preț 168,40 lei · Liki24
Vezi oferta