Farmaro
Meniu ☰
Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml

de la Neutraderm 400 ml
Fii primul care dă o notă:

Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 111,00 lei. Cel mai ieftin Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

111,00 lei

la Liki24 · 27,75 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (111,00 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
111,00 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

27,75 lei / 100 ml

111,00 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

111,00 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml din ultimele 90 de zile: 111,00 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (111,00 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml

Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml este un produs. Ambalajul conține 400 ml.

Text producător Descriere Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Balsamul Neutraderm Relipid+ Lipid-Replenishing 400ml este un produs de îngrijire a pielii bazat pe un ingredient activ natural patentat, Complexul Activ Oligo, care calmează, remineralizează și restructurează pielea. Derivat din apa de mare Iroise și foarte concentrat în minerale și oligoelemente, restabilește bariera cutanată și menține echilibrul microbiomului pielii. Este eficient de la prima aplicare. Ajută la reducerea uscăciunii semnificative. Pielea este catifelată, hrănită și își recapătă confortul. Oferă hidratare de lungă durată 24 de ore. Previne mâncărimea și iritațiile. Este potrivit pentru întreaga familie. 83% ingrediente biodegradabile. Fără parfum. Testat dermatologic. Hipoalergenic. Fabricat în Franța.

Întrebări frecvente despre Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml

Unde este cel mai ieftin Neutraderm Relipid+ Balsam relipidant 400 ml?
Cel mai mic preț este 111,00 lei, la Liki24 (verificat 18.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
27,75 lei la cel mai bun preț (111,00 lei pentru 400 ml).

Alte produse de la Neutraderm

Vezi toate produsele Neutraderm »

Cel mai mic preț 111,00 lei · Liki24

Vezi oferta