Farmaro
Meniu ☰
NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER

de la Nivea
Fii primul care dă o notă:

NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 30,79 lei. Cel mai ieftin NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

30,79 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (30,79 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
30,79 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

30,79 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

30,79 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER din ultimele 90 de zile: 30,79 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (30,79 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER

NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER este un produs.

Ingrediente

Butan, izobutan, propan, palmitat de izopropil, clorhidrat de aluminiu, eter dicaprilil, trigliceridă caprilică/caprică, octildodecanol, ulei de Persea gratissima, hectorit de disteardimoniu, carbonat de propilenă, acetat de tocoferil, metilceluloză

Mod de utilizare

Agitați bine înainte de utilizare. Aplicați de la o distanță de aproximativ 15 cm. Lăsați produsul să se usuce complet.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere NIVEA Derma DEOFreshCherry Protecție antiperspirantă 72 de ore, îngrijește pielea. Fără alcool etilic. Deodorant dermatolog.

Întrebări frecvente despre NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER

Unde este cel mai ieftin NIVEA DERMA DEO 72H A/PER CHER?
Cel mai mic preț este 30,79 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la Nivea

Vezi toate produsele Nivea »

Cel mai mic preț 30,79 lei · Liki24

Vezi oferta