Farmaro
Meniu ☰
Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule

de la NOW FOODS Capsule · 90 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 80,77 lei. Cel mai ieftin Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 37% mai ieftină pe capsulă: Omega 3 6 9 1200mg, 90 capsule, Rotta Natura

Cel mai bun preț În stoc

80,77 lei

la Liki24 · 0,90 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (80,77 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
80,77 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,90 lei / capsulă

80,77 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −37% pe capsulă.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

80,77 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule din ultimele 90 de zile: 80,77 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (80,77 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule

Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 90 de capsule.

Text producător Descriere Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Now Foods Super Omega 3-6-9 este un supliment alimentar care combină într-o singură capsulă ulei de semințe de borageșiulei de pește – surse naturale de acizi grași nesaturați esențiali din grupele omega-3, omega-6 și omega-9. Formula combină acizi grași omega-3 (inclusiv EPA și DHA din uleiul de pește), acidul gama-linolenic (GLA) din uleiul din semințe de borage și acizii grași omega-9 din uleiul de in. Aceste ingrediente sunt prezente într-o dietă zilnică și servesc adesea ca un supliment valoros. Caracteristici cheie ale Now Foods Super Omega 3-6-9 • Un amestec echilibrat de omega-3, omega-6 și omega-9 din uleiuri vegetale și de pește. • Surse naturale de GLA, EPA și DHA. • 90 capsule – o lună de suplimentare (la doza recomandată). • Fără OMG, cușer. Persoanele care au dificultăți la înghițire pot stoarce conținutul capsulei și o pot adăuga la o masă.

Întrebări frecvente despre Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule

Unde este cel mai ieftin Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule?
Cel mai mic preț este 80,77 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,90 lei la cel mai bun preț (80,77 lei pentru 90 de capsule).

Alternative la Now Foods Super Omega 3-6-9 1200 mg, 90 capsule

Omega 3 6 9 1200mg, 90 capsule, Rotta Natura

Omega 3 6 9 1200mg, 90 capsule, Rotta Natura

ROTTA NATURA

de la 50,49 lei

2 oferte

Cu 37% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză

Omega-3 1200mg, 120 capsule softgel Aura Herbals

Omega-3 1200mg, 120 capsule softgel Aura Herbals

Aura Herbals

de la 106,14 lei

Aceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand

Omega 3 ulei de peste 1200 mg, 90 capsule, Vitaking

Omega 3 ulei de peste 1200 mg, 90 capsule, Vitaking

VITAKING

de la 52,90 lei

3 oferte

Cu 35% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză

Omega 3, 1200 mg, 60 capsule gelatinoase moi, BioSunLine

Omega 3, 1200 mg, 60 capsule gelatinoase moi, BioSunLine

BIOSUNLINE

de la 43,86 lei

Cu 19% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză

Omega 3 extra, 1000 mg, 120 capsule, Doppelherz

Omega 3 extra, 1000 mg, 120 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 88,90 lei

4 oferte

Aceeași substanță activă · doză similară · alt brand

Omega-3 1400 mg, 30 capsule, Doppelherz

Omega-3 1400 mg, 30 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 33,29 lei

4 oferte

Aceeași substanță activă · doză similară · alt brand

Omega 3 extra 1000 mg, 60 capsule, Doppelherz

Omega 3 extra 1000 mg, 60 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 43,99 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · doză similară · alt brand

Alte produse de la NOW FOODS

Vezi toate produsele NOW FOODS »

Cel mai mic preț 80,77 lei · Liki24

Vezi oferta