- 1 magazin comparat
- Verificat
Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent
Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 16,49 lei. Cel mai ieftin Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
16,49 lei
la Dr.Max
Vezi oferta la Dr.MaxSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 7,6% peste media perioadei (15,33 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +7,6%
- minim 90 de zile
- 14,99 lei
- tendință 30 de zile
- Crește În creștere
Prețuri Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
16,49 lei | — | În stoc | Vezi oferta Dr.Max Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent din ultimele 90 de zile: 14,99 lei.
- Prețul curent este cu 7,6% peste media ultimelor 90 de zile (15,33 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 09.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent
Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent este un produs din categoria Frumusețe și îngrijire.
Text producător Descriere Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent
- Unde este cel mai ieftin Oglinda dentara anti-aburire, 1 bucata, Miradent?
- Cel mai mic preț este 16,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alte produse din Frumusețe și îngrijire
Alte produse de la MIRADENT
Vezi toate produsele MIRADENT »Cel mai mic preț 16,49 lei · Dr.Max
Vezi oferta