Farmaro
Meniu ☰
Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil

de la Naturmil Capsule · 60 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 66,20 lei. Cel mai ieftin Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

66,20 lei

la Liki24 · 1,10 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (66,20 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
66,20 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,10 lei / capsulă

66,20 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

66,20 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil din ultimele 90 de zile: 66,20 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (66,20 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil

Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil este un produs. Ambalajul conține 60 de capsule.

Ingrediente

1 capsula: capsulă (gelatină, glicerină); ulei de Luminița-nopții (Oenothera biennis), conținând 33,2 mg acid gamma-linolenic (GLA) - 332 mg; ulei din semințe de In (Linum usitatissimum), conținând 225,5 mg acid alfa-lipoic (ALA) - 332 mg; ulei de pește, conținând 39,8 mg acid docosahexaenoic (DHA) și 59,8 mg acid eicosapentaenoic (EPA) - 332 mg; Vitamina E naturală 67 % (din amestec concentrat de tocoferoli naturali din ulei de floarea-soarelui, palmitat de ascorbil, propilgalat), furnizând 3,35 mg Vitamina E - 5 mg.

Atenționări și precauții

A nu se consuma de către femeile însărcinate sau care alăptează. A nu se consuma de către persoanele alergice la pește sau la oricare dintre ingredientele produsului. Consultați specialistul dacă vă aflați sub tratament medicamentos. A nu se depăși doza recomandată pentru consumul zilnic.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Formulă complexă ce contribuie la menținerea sănătății cardiovasculare, a ochilor și a creierului. Caracteristici: • formulă îmbunătățită cu Vitamina E ce contribuie la protejarea celulelor împotriva oxidării celulare. • sub formă de capsule gelatinoase moi, ușor de administrat. Contribuie la: • menținerea bunei funcționări a sistemului nervos central. • menținerea sănătății cardiovasculare. • menținerea fluidității optime a sângelui. • reducerea acumulării de LDL-colesterol la nivelul vaselor de sânge. • menținerea sănătății ochilor și a acuității vizuale. • susținerea nutriției și a sănătății cerebrale. • susținerea valorilor normale ale trigliceridelor. • menținerea unui status imunitar optim. • îmbunătățirea proceselor cognitive și în ameliorarea durerilor neuropate. • ameliorarea proceselor inflamatorii. • furnizarea de energie la nivel celular. • reglarea nivelului de estrogen în organism. • susținerea echilibrului între grăsimile benefice și cele nocive. Mod de administare: Câte 1 capsulă după masa de prânz și 1 capsulă după cină sau conform recomandării consultantului de specialitate. Tara de origine: Portugalia Prezentare: 60 capsule

Întrebări frecvente despre Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil

Unde este cel mai ieftin Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil?
Cel mai mic preț este 66,20 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,10 lei la cel mai bun preț (66,20 lei pentru 60 de capsule).

Alternative la Omega 3-6-9, 60 capsule moi, Naturmil

Omega 3 Forte, 150 capsule, Moller's

Omega 3 Forte, 150 capsule, Moller's

MOLLER'S

de la 144,90 lei

5 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Omega 3 extra, 1000 mg, 120 capsule, Doppelherz

Omega 3 extra, 1000 mg, 120 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 88,90 lei

4 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Omega-3 1400 mg, 30 capsule, Doppelherz

Omega-3 1400 mg, 30 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 33,29 lei

4 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

A-Z + OMEGA-3, 30 capsule, Doppelherz

A-Z + OMEGA-3, 30 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 34,90 lei

4 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Omega 3 Forte, 30 capsule, Moller's

Omega 3 Forte, 30 capsule, Moller's

MOLLER'S

de la 28,90 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Omega 3 Forte, 112 capsule, Moller's

Omega 3 Forte, 112 capsule, Moller's

MOLLER'S

de la 84,90 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Super Omega 3-6-9, 30 capsule, Parapharm

Super Omega 3-6-9, 30 capsule, Parapharm

PARAPHARM

de la 36,40 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Omega 3 extra 1000 mg, 60 capsule, Doppelherz

Omega 3 extra 1000 mg, 60 capsule, Doppelherz

DOPPELHERZ

de la 43,99 lei

3 oferte

Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la Naturmil

Vezi toate produsele Naturmil »

Cel mai mic preț 66,20 lei · Liki24

Vezi oferta