- 1 magazin comparat
- Verificat
Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 76,77 lei. Cel mai ieftin Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
76,77 lei
la Liki24 · 0,77 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (75,97 lei).
- vs. media 90 de zile
- +1,1%
- minim 90 de zile
- 72,92 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,77 lei / capsulă |
76,77 lei | 0,77 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
100 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 100 de capsule
- Cel mai bun preț
- 76,77 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,77 lei / capsulă
-
Omega 3 Ultra Fish Oil 1300mg 30cps moiBalkan Pharmaceuticals · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 82,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 2,76 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
-
Omega-3 Fish Oil 1000 mg Capsule 120 Capsule120 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 120 de capsule
- Cel mai bun preț
- 118,95 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,99 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
-
Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil 1300mg 60capsLAMBERTS · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 285,07 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 4,75 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule din ultimele 90 de zile: 72,92 lei.
- Prețul curent este cu 1,1% peste media ultimelor 90 de zile (75,97 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule este un produs. Ambalajul conține 100 de capsule.
Mod de administrare
Luați 1-5 capsule zilnic, mestecate sau întregi cu puțin lichid. Mulţimea: Capsule, 100 bucăți
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
- Unde este cel mai ieftin Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule?
- Cel mai mic preț este 76,77 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,77 lei la cel mai bun preț (76,77 lei pentru 100 de capsule).
Alternative la Omega-3 Fish Oil Capsule 100 Capsule
Omega 3 Ultra Fish Oil 1300mg 30cps moi
Balkan Pharmaceuticals
de la 82,90 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Omega-3 Fish Oil 1000 mg Capsule 120 Capsule
de la 118,95 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Lamberts Omega 3 Ultra Pure Fish Oil 1300mg 60caps
LAMBERTS
de la 285,07 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Aliness Fish Omega 3 Forte Trigliceride 500/250 mg, 90 capsule
Aliness
de la 126,36 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Omega 3 Forte, 150 capsule, Moller's
MOLLER'S
de la 144,90 lei
5 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Omega 3 extra, 1000 mg, 120 capsule, Doppelherz
DOPPELHERZ
de la 88,90 lei
4 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Omega-3 1400 mg, 30 capsule, Doppelherz
DOPPELHERZ
de la 33,29 lei
4 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
A-Z + OMEGA-3, 30 capsule, Doppelherz
DOPPELHERZ
de la 34,90 lei
4 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Cel mai mic preț 76,77 lei · Liki24
Vezi oferta