Farmaro
Meniu ☰
OMEGATOP 30PRL — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

OMEGATOP 30PRL

Fii primul care dă o notă:

OMEGATOP 30PRL este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 205,28 lei. Cel mai ieftin OMEGATOP 30PRL îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

205,28 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (205,28 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
205,28 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri OMEGATOP 30PRL — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

205,28 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru OMEGATOP 30PRL (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

205,28 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru OMEGATOP 30PRL din ultimele 90 de zile: 205,28 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (205,28 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este OMEGATOP 30PRL

OMEGATOP 30PRL este un produs.

Întrebări frecvente despre OMEGATOP 30PRL

Unde este cel mai ieftin OMEGATOP 30PRL?
Cel mai mic preț este 205,28 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 205,28 lei · Liki24

Vezi oferta