Farmaro
Meniu ☰
OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g

Fii primul care dă o notă:

OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 203,80 lei. Cel mai ieftin OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

203,80 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (201,32 lei).

vs. media 90 de zile
+1,2%
minim 90 de zile
199,94 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

203,80 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 203,80 lei min 199,94 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g din ultimele 90 de zile: 199,94 lei.
  • Prețul curent este cu 1,2% peste media ultimelor 90 de zile (201,32 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g

OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g este un supliment alimentar.

Text producător Descriere OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cu bacterii intestinale foarte active, care se multiplică, și vitamina D OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 conține o combinație unică de 5 tulpini bacteriene special selectate, care suplimentează flora intestinală cu 5 miliarde de simbionți naturali găsiți în intestinul uman la fiecare doză. Suplimentul alimentar conține, de asemenea, vitamina D, care contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar.

Întrebări frecvente despre OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g

Unde este cel mai ieftin OMNi-BiOTiC Pro-Vi 5 30X2 g?
Cel mai mic preț este 203,80 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 203,80 lei · Liki24

Vezi oferta