Farmaro
Meniu ☰
ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT

de la ORAL B
Fii primul care dă o notă:

ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 41,49 lei. Cel mai ieftin ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

41,49 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (41,49 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
41,49 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

41,49 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

41,49 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT din ultimele 90 de zile: 41,49 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (41,49 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT

ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT este un produs.

Întrebări frecvente despre ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT

Unde este cel mai ieftin ORALB 3DW CLINICL SWEET MINT?
Cel mai mic preț este 41,49 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la ORAL B

Vezi toate produsele ORAL B »

Cel mai mic preț 41,49 lei · Liki24

Vezi oferta