Farmaro
Meniu ☰
OstroVit L-Theanine, 90 capsule — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

OstroVit L-Theanine, 90 capsule

de la OSTROVIT Capsule · 90 de capsule
Fii primul care dă o notă:

OstroVit L-Theanine, 90 capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 37,21 lei. Cel mai ieftin OstroVit L-Theanine, 90 capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

37,21 lei

la Liki24 · 0,41 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (37,03 lei).

vs. media 90 de zile
+0,5%
minim 90 de zile
37,02 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri OstroVit L-Theanine, 90 capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,41 lei / capsulă

37,21 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru OstroVit L-Theanine, 90 capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 37,21 lei min 37,02 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru OstroVit L-Theanine, 90 capsule din ultimele 90 de zile: 37,02 lei.
  • Prețul curent este cu 0,5% peste media ultimelor 90 de zile (37,03 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este OstroVit L-Theanine, 90 capsule

OstroVit L-Theanine, 90 capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 90 de capsule.

Ingrediente

L-teanină, inulină, înveliș al capsulei (agent de umplere: hidroxipropilmetilceluloză). Fabricat într-o instalație folosind ingrediente derivate din lapte (inclusiv lactoză), soia, alune, alte nuci, semințe de susan, cereale care conțin gluten, ouă, crustacee, pește. Cantități de ingrediente: Ingrediente active per porție L-teanina 200 mg Inulină 100 mg

Mod de administrare

Luați 1 porție (1 capsulă) pe zi cu o masă. Nu depășiți doza zilnică recomandată de produs.

Atenționări și precauții

Nu utilizați dacă sunteți alergic la oricare dintre ingrediente.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere OstroVit L-Theanine, 90 capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Nume produs: OstroVit L-Theanine, 90 capsule Tip produs: Supliment alimentar Descriere produs: OstroVit L-Theanine VEGE este un supliment alimentar de înaltă calitate care este o sursă de L-teanină și inulină. Este un preparat vegan, disponibil sub formă de capsule ușor de înghițit, creat pentru persoanele care doresc să-și mențină funcțiile cognitive la un nivel adecvat. Lista ingredientelor: Conditii de pastrare: A nu se păstra la îndemâna copiilor mici, la o temperatură de 15-25°C. Protejați de lumină. Numele companiei care produce produsul/adresa entității: OstroVit Sp. z o. o strada Sitarska nr. 16 18-300 Zambrów, Polonia Țara sau locul de origine: Fabricat în Uniunea Europeană. Un supliment alimentar (aliment) nu poate fi folosit ca înlocuitor al unei diete variate.Scopul unui supliment alimentar este să vă suplimenteze dieta normală.Informații suplimentare despre produs pot fi găsite în prospectul atașat produsului sau pe ambalajul acestuia.

Întrebări frecvente despre OstroVit L-Theanine, 90 capsule

Unde este cel mai ieftin OstroVit L-Theanine, 90 capsule?
Cel mai mic preț este 37,21 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
0,41 lei la cel mai bun preț (37,21 lei pentru 90 de capsule).

Alternative la OstroVit L-Theanine, 90 capsule

L-Theanine 100 mg, 30 capsule, Zenyth

L-Theanine 100 mg, 30 capsule, Zenyth

Zenyth

de la 49,98 lei

4 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

L-Theanine 30cps

L-Theanine 30cps

Zenyth

de la 48,99 lei

2 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Lamberts L-Theanine 200mg 60 Capsule

Lamberts L-Theanine 200mg 60 Capsule

LAMBERTS

de la 154,73 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Allnutrition L-Theanine 100 capsule

Allnutrition L-Theanine 100 capsule

ALLNUTRITION

de la 48,51 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Life Extension L-Theanine, capsule, 60 buc.

Life Extension L-Theanine, capsule, 60 buc.

Life Extension

de la 156,90 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

SFD L-Theanine, 180 comprimate

SFD L-Theanine, 180 comprimate

SFD

de la 67,51 lei

Același tip de produs · alt brand

Alte produse de la OSTROVIT

Vezi toate produsele OSTROVIT »

Cel mai mic preț 37,21 lei · Liki24

Vezi oferta