Farmaro
Meniu ☰
Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc

de la BEURER 1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 128,09 lei. Cel mai ieftin Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

128,09 lei

la Liki24 · 128,09 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (129,89 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−1,4%
minim 90 de zile
128,09 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

128,09 lei / bucată

128,09 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 138,00 lei min 128,09 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc din ultimele 90 de zile: 128,09 lei.
  • Prețul curent este cu 1,4% sub media ultimelor 90 de zile (129,89 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc

Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc este un dispozitiv medical. Ambalajul conține 1 bucată.

Text producător Descriere Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Pulsoximetrul Beurer PO 35: Mic și ușor pentru acasă și călătorii. PO 35 impresionează prin aplicarea sa simplă și complet nedureroasă. Dimensiunile sale compacte îl fac potrivit pentru utilizare atât acasă, cât și în deplasare. Detalii * Măsurarea saturației arteriale a oxigenului (SpO2) ca posibil semn vital în bolile acute * Pentru monitorizarea și evaluarea regulată a saturației de oxigen * Bolile respiratorii precum astmul, BPOC, COVID-19, COVID pe termen lung și alte boli pulmonare pot duce la o scădere a saturației de oxigen * Precizie validată clinic pentru utilizare acasă * Măsurarea ritmului cardiac (pulsului) * Măsurare foarte simplă și complet nedureroasă * Mic și ușor pentru acasă și călătorii * Potrivit în special pentru persoanele cu: * Insuficiență cardiacă * Boală pulmonară obstructivă cronică * Astm bronșic * Aplicabil pentru sporturi la altitudini mari (de exemplu, alpinism, schi și zbor sportiv) * Afișaj color ușor de citit * Afișaj color cu 4 formate de afișare * Luminozitate reglabilă a afișajului * Orientare automată a afișajului (portret, peisaj) * Afișaj grafic al pulsului * Indicator baterie descărcată * Oprire automată * Include șnur și husă de centură * Dispozitiv medical

Întrebări frecvente despre Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc

Unde este cel mai ieftin Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc?
Cel mai mic preț este 128,09 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
128,09 lei la cel mai bun preț (128,09 lei pentru 1 bucată).

Alternative la Oximetru de puls Beurer PO35 1 buc și alte produse BEURER

Alte produse de la BEURER

Vezi toate produsele BEURER »

Cel mai mic preț 128,09 lei · Liki24

Vezi oferta