Farmaro
Meniu ☰
PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML

Lichid · 30 ml
Fii primul care dă o notă:

PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 140,04 lei. Cel mai ieftin PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

140,04 lei

la Liki24 · 466,80 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 20.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (140,04 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
140,04 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

466,80 lei / 100 ml

140,04 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

140,04 lei 08.10 19.10
  • Cel mai mic preț pentru PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML din ultimele 90 de zile: 140,04 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (140,04 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML

PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML este un produs. Se prezintă sub formă de lichid, ambalaj de 30 ml.

Text producător Descriere PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Serul cu picături autobronzante PAALM 30 ml este disponibil online la farmacia locală la un preț redus, oferind un bronz gradual și natural pentru toate tipurile de piele. Acest ser este fabricat de PAALM, un brand renumit pentru produsele sale inovatoare. Textura sa fluidă și ușoară permite o aplicare ușoară și uniformă pe față și corp. Ingredientele active includ aloe vera, cunoscută pentru proprietățile sale hidratante și calmante, și DHA 100% natural, care oferă un bronz instantaneu care se dezvoltă în peste 8 ore. Acest produs garantează o strălucire personalizată, fără a lăsa urme, pentru un ten radiant, sărutat de soare. Serul cu picături autobronzante PAALM 30 ml este un aliat zilnic pentru o îngrijire personală simplă, oferindu-vă un ten bronzat și luminos pe tot parcursul anului. Citește mai mult ↓

Întrebări frecvente despre PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML

Unde este cel mai ieftin PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML?
Cel mai mic preț este 140,04 lei, la Liki24 (verificat 20.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
466,80 lei la cel mai bun preț (140,04 lei pentru 30 ml).

Alternative la PAALM SERUM CU PICĂTURI AUTOBRONZANTE 30 ML

Cel mai mic preț 140,04 lei · Liki24

Vezi oferta