Farmaro
Meniu ☰
Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g

de la Paese Pulbere · 10 g
Fii primul care dă o notă:

Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 53,53 lei. Cel mai ieftin Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

53,53 lei

la Liki24 · 535,30 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 23.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (53,53 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
53,53 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

535,30 lei / 100 g

53,53 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

53,53 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g din ultimele 90 de zile: 53,53 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (53,53 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g

Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g este un produs. Se prezintă sub formă de pulbere, ambalaj de 10 g.

Text producător Descriere Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Praf de Sclipici pentru Ten Luminos - Mgla Pudrata 11 Bej Deschis Obinei un aspect luminos i strlucitor cu Praf de Sclipici pentru Ten Luminos Mgla Pudrata. Este alegerea perfect pentru adugarea unei strluciri subtile i elegante tenului dvs. Acest praf de sclipici are o nuan delicat de bej deschis, perfect pentru toate tipurile de ten. Formula sa fin i uor de aplicat v va ajuta s obinei un ten radiant i definirea perfect a conturului facial. Adugai o not de strlucire i elegan machiajului dvs. cu acest produs versatil i de înalt calitate

Întrebări frecvente despre Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g

Unde este cel mai ieftin Paese Glowing Powder, pudră pulbere, 11 bej deschis, 10 g?
Cel mai mic preț este 53,53 lei, la Liki24 (verificat 23.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
535,30 lei la cel mai bun preț (53,53 lei pentru 10 g).

Alte produse de la Paese

Vezi toate produsele Paese »

Cel mai mic preț 53,53 lei · Liki24

Vezi oferta