Farmaro
Meniu ☰
Paese, orz pulbere vrac, 10 g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Paese, orz pulbere vrac, 10 g

de la Paese Pulbere · 10 g
Fii primul care dă o notă:

Paese, orz pulbere vrac, 10 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 34,17 lei. Cel mai ieftin Paese, orz pulbere vrac, 10 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

34,17 lei

la Liki24 · 341,70 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (34,17 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
34,17 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Paese, orz pulbere vrac, 10 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

341,70 lei / 100 g

34,17 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Paese, orz pulbere vrac, 10 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

34,17 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Paese, orz pulbere vrac, 10 g din ultimele 90 de zile: 34,17 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (34,17 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Paese, orz pulbere vrac, 10 g

Paese, orz pulbere vrac, 10 g este un produs. Se prezintă sub formă de pulbere, ambalaj de 10 g.

Text producător Descriere Paese, orz pulbere vrac, 10 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Pudra liberă de orz este un produs transparent care se potrivește perfect cu nuanța pielii. Pulbere vrac de orz - proprietăți: • aspectul catifelat al pielii și extinderea durabilității machiajului, • produs vegan, 100% natural, • netezește tenul și absoarbe excesul de sebum, • calmează, calmează și hrănește pielea feței, • se potrivește perfect cu culoarea pielii. Conține ingrediente 100% naturale, inclusiv mica și silice, care netezesc eficient pielea și absorb excesul de sebum. Făina de orz calmează, calmează și hrănește pielea iritată a feței, reduce roșeața și contracarează semnele îmbătrânirii pielii. Pudra de orz oferă pielii netede, un aspect sănătos și un finisaj mat, satinat. Se amestecă perfect în piele fără a provoca efect de mască. Cosmeticul extinde în mod eficient durabilitatea machiajului, uniformizează nuanța pielii și îi asigură o stare bună.

Întrebări frecvente despre Paese, orz pulbere vrac, 10 g

Unde este cel mai ieftin Paese, orz pulbere vrac, 10 g?
Cel mai mic preț este 34,17 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
341,70 lei la cel mai bun preț (34,17 lei pentru 10 g).

Alte produse de la Paese

Vezi toate produsele Paese »

Cel mai mic preț 34,17 lei · Liki24

Vezi oferta