Farmaro
Meniu ☰
Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg

Capsule · 24 de capsule
Fii primul care dă o notă:

Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 45,76 lei. Cel mai ieftin Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

45,76 lei

la Liki24 · 1,91 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (45,43 lei).

vs. media 90 de zile
+0,7%
minim 90 de zile
45,31 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,91 lei / capsulă

45,76 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 45,76 lei min 45,31 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg din ultimele 90 de zile: 45,31 lei.
  • Prețul curent este cu 0,7% peste media ultimelor 90 de zile (45,43 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg

Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg este un supliment alimentar. Ambalajul conține 24 de capsule.

Ingrediente

Papaya (Carica papaya L.) fruct fermentat 40,5% (purtător de maltodextrină), inulină. Componenta capsulei: hidroxipropilmetilceluloză. Fără gluten și lactoză . Caracteristici nutriționale Valori medii într-o capsulă Fructe de papaya fermentate 200 mg Cum se utilizează Luați 1 capsulă zilnic, departe de mese.

Atenționări și precauții

A nu se lăsa la îndemâna copiilor sub trei ani; nu depășiți doza zilnică recomandată. Suplimentele nu trebuie utilizate ca înlocuitor pentru o dietă variată și echilibrată și un stil de viață sănătos. Conservare A se păstra într-un loc răcoros și uscat, ferit de surse de căldură. Termen de valabilitate în ambalaj intact: 36 de luni. Format Pachet cu 24 de capsule. Cod. 050667

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

PAPAYA FERMENTATĂ Descriere Supliment alimentar obținut din papaya fermentată, obținută prin fermentarea naturală a fructului și uscarea și pulverizarea ulterioară.

Întrebări frecvente despre Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg

Unde este cel mai ieftin Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg?
Cel mai mic preț este 45,76 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,91 lei la cel mai bun preț (45,76 lei pentru 24 de capsule).

Alternative la Papaya fermentată 24 capsule vegetariene 493 mg

Papaya 60 capsule

Papaya 60 capsule

de la 58,52 lei

Același tip de produs · aceeași formă

Cel mai mic preț 45,76 lei · Liki24

Vezi oferta