EAN 8055519861248
- 1 magazin comparat
- Verificat
Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 82,99 lei. Cel mai ieftin Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml îl găsești la Prime Farma. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
82,99 lei
94,99 lei
la Prime Farma · 82,99 lei / 100 ml
Vezi oferta la Prime FarmaSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 6,2% peste media perioadei (78,14 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +6,2%
- minim 90 de zile
- 47,99 lei
- tendință 30 de zile
- Crește În creștere
Prețuri Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare magazin.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Prime Farma
Cel mai ieftin
Preț verificat 82,99 lei / 100 ml |
82,99 lei
|
82,99 lei | — | În stoc | Vezi oferta Prime Farma Vezi oferta |
Procentele de reducere sunt cele afișate de fiecare magazin față de propriul preț vechi, nu față de celelalte magazine.
Comparat cu alternativele Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs Cel mai avantajos / unitate
Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
100 ml
- Ambalaj
- 100 ml
- Cel mai bun preț
- 82,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 82,99 lei / 100 ml
-
Parfum, Ralph Lauren, Romance Intense, floral, damăRalph Lauren
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 594,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 59,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
-
Apa de parfum dama V602 Floral, Paradoxe, 50ml, SorvellaSORVELLA · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 126,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 253,80 lei / 100 ml +206%
- Același tip de produs
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml din ultimele 90 de zile: 47,99 lei.
- Prețul curent este cu 6,2% peste media ultimelor 90 de zile (78,14 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml este un produs. Ambalajul conține 100 ml.
Text producător Descriere Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
- Unde este cel mai ieftin Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml?
- Cel mai mic preț este 82,99 lei, la Prime Farma (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 82,99 lei la cel mai bun preț (82,99 lei pentru 100 ml).
Alternative la Parfum de dama, Monella Vagabonda, Belle, floral-fructat, 100ml
Parfum, Ralph Lauren, Romance Intense, floral, damă
Ralph Lauren
de la 594,99 lei
Același tip de produs
Parfum stick, Mexx, Black Woman, floral-fructat
Mexx
de la 59,99 lei
Același tip de produs
Apa de parfum dama V602 Floral, Paradoxe, 50ml, Sorvella
SORVELLA
de la 126,90 lei
Același tip de produs
Parfum Feromoni, Obsessive, Floral-fructat, Eșantion 1 ml
Obsessive
de la 196,99 lei
Același tip de produs
Parfum dama, Lancôme, La Vie Est Belle, 100ml
Lancôme
de la 1.068,99 lei
Același tip de produs
Parfum damă, Roberto Cavalli, 10006239, 75ml
Roberto Cavalli
de la 450,99 lei
Același tip de produs
Parfum de dama, Dolce & Gabbana Dolce Violet, 50ml
Dolce & Gabbana
de la 363,99 lei
Același tip de produs
Parfum femei Victorinox Swiss Army, 100ml, fructat floral
Swiss Arabian
de la 165,00 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 82,99 lei · Prime Farma
Vezi oferta