- 1 magazin comparat
- Verificat
Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal
Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 14,99 lei. Cel mai ieftin Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
14,99 lei
la Dr.Max · 7,50 lei / 100 g
Vezi oferta la Dr.MaxSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 8,2% peste media perioadei (13,85 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +8,2%
- minim 90 de zile
- 12,74 lei
- tendință 30 de zile
- Crește În creștere
Prețuri Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Dr.Max
Cel mai ieftin
Preț verificat 7,50 lei / 100 g |
14,99 lei | 7,50 lei | — | În stoc | Vezi oferta Dr.Max Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal din ultimele 90 de zile: 12,74 lei.
- Prețul curent este cu 8,2% peste media ultimelor 90 de zile (13,85 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 01.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal
Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal este un produs din categoria Mama și copilul. Ambalajul conține 200 g.
Text producător Descriere Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal
- Unde este cel mai ieftin Paste in forma de scoici bio 10 luni+, 200g, Germinal?
- Cel mai mic preț este 14,99 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 7,50 lei la cel mai bun preț (14,99 lei pentru 200 g).
Alte produse din Mama și copilul
Alte produse de la Germinal
Vezi toate produsele Germinal »Cel mai mic preț 14,99 lei · Dr.Max
Vezi oferta