- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 30,56 lei. Cel mai ieftin Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
30,56 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (30,56 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 30,56 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
30,56 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
Mentadent
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 30,56 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 28,40 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 29,74 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 16,64 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert din ultimele 90 de zile: 30,56 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (30,56 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert este un produs.
Text producător Descriere Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
- Unde este cel mai ieftin Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert?
- Cel mai mic preț este 30,56 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alternative la Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert
Periuta de dinti Ultra Soft, 1 bucata, Elmex
ELMEX
de la 28,40 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Periuta de dinti Ultra Soft, Elmex
ELMEX
de la 29,74 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Periuta de dinti Soft, 1 bucata, Kin
KIN
de la 16,64 lei
Același tip de produs · alt brand
Periuta de dinti Extra-soft, 1 bucata, Kin
KIN
de la 16,64 lei
Același tip de produs · alt brand
Periuta de dinti Pharma Soft, 1 bucata, Foramen
Foramen Pharma
de la 20,30 lei
Același tip de produs · alt brand
NUK Periuta de dinti, 12 luni+
NUK
de la 22,40 lei
Același tip de produs · alt brand
Periuta dinti 3960 super soft, Curaprox
CURAPROX
de la 19,90 lei
Același tip de produs · alt brand
Periuta de dinti ultra soft, 1 bucata, Curaprox
CURAPROX
de la 19,90 lei
Același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Mentadent
Vezi toate produsele Mentadent »Cel mai mic preț 30,56 lei · Liki24
Vezi oferta