Farmaro
Meniu ☰
Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi

de la Mentadent
Fii primul care dă o notă:

Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 30,56 lei. Cel mai ieftin Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

30,56 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (30,56 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
30,56 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

30,56 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

30,56 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi din ultimele 90 de zile: 30,56 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (30,56 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi

Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi este un produs.

Text producător Descriere Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Periuța de dinți MENTADENT VERTICAL EXPERT SENSITIVE care vă ajută să vă spălați dinții cu mișcarea verticală corectă, așa cum recomandă medicii stomatologi, este acum disponibilă cu peri moi, pentru o curățare verticală de 2 ori mai delicată decât modelul Vertical Expert cu peri medii

Întrebări frecvente despre Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi

Unde este cel mai ieftin Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi?
Cel mai mic preț este 30,56 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la Periuța de dinți Mentadent Vertical Expert Sensi

Alte produse de la Mentadent

Vezi toate produsele Mentadent »

Cel mai mic preț 30,56 lei · Liki24

Vezi oferta