Farmaro
Meniu ☰
Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml

de la Pharmaceris Cremă · 50 ml
Fii primul care dă o notă:

Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 89,48 lei. Cel mai ieftin Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 90% mai ieftină pe 100 ml: Nivea Care, cremă de față nutritivă ușoară, 100 ml

Cel mai bun preț În stoc

89,48 lei

la Liki24 · 178,96 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (90,01 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,6%
minim 90 de zile
89,48 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

178,96 lei / 100 ml

89,48 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −90% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 90,13 lei min 89,48 lei 08.10 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml din ultimele 90 de zile: 89,48 lei.
  • Prețul curent este cu 0,6% sub media ultimelor 90 de zile (90,01 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml

Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 50 ml.

Text producător Descriere Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Crema nutritiv Pharmaceris A Lipo-Sensilium este produsul ideal pentru tenul tu. Având o formul special, aceast crem ofer hidratare intens i îmbuntete elasticitatea pielii. Datorit ingredientelor sale de înalt calitate, tenul tu va fi protejat împotriva factorilor de mediu nocivi i va avea un aspect sntos i luminos. Cu o textur uoar i non-gras, acest produs este potrivit pentru toate tipurile de ten. Îmbogit cu Lipo-Lift Complex, crema nutritiv Pharmaceris A Lipo-Sensilium reprezint alegerea perfect pentru rutina ta de îngrijire a tenului

Întrebări frecvente despre Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml

Unde este cel mai ieftin Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml?
Cel mai mic preț este 89,48 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
178,96 lei la cel mai bun preț (89,48 lei pentru 50 ml).

Alternative la Pharmaceris A Lipo-Sensilium, Cremă nutritivă multilipidică pentru față, 50 ml

Nivea Care, cremă de față nutritivă ușoară, 100 ml

Nivea Care, cremă de față nutritivă ușoară, 100 ml

Nivea

de la 17,69 lei

Cu 90% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand

Crema nutritiva de fata, Sanosan | 50 ml

Crema nutritiva de fata, Sanosan | 50 ml

Crema

de la 38,24 lei

Cu 57% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand

Crema nutritiva pentru fata, 50 ml, Viorica

Crema nutritiva pentru fata, 50 ml, Viorica

Crema

de la 78,54 lei

Cu 12% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand

Crema de fata nutritiva cu retinol, 50ml, Delia Cosmetics

Crema de fata nutritiva cu retinol, 50ml, Delia Cosmetics

Crema

de la 25,49 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema de fata nutritiva Vie, 50ml, Viorica

Crema de fata nutritiva Vie, 50ml, Viorica

Crema

de la 69,99 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema nutritiva pentru fata PDRN 100, 50 ml, VT Cosmetics

Crema nutritiva pentru fata PDRN 100, 50 ml, VT Cosmetics

Crema

de la 191,76 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema nutritiva de fata, 0 luni+, 50 ml, Sanosan Baby

Crema nutritiva de fata, 0 luni+, 50 ml, Sanosan Baby

Crema

de la 38,25 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la Pharmaceris

Vezi toate produsele Pharmaceris »

Cel mai mic preț 89,48 lei · Liki24

Vezi oferta