Farmaro
Meniu ☰
Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc

de la Pharmadoct 8 bucăți
Fii primul care dă o notă:

Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 14,69 lei. Cel mai ieftin Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

14,69 lei

la Liki24 · 1,84 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (14,83 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,9%
minim 90 de zile
14,69 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,84 lei / bucată

14,69 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 14,95 lei min 14,69 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc din ultimele 90 de zile: 14,69 lei.
  • Prețul curent este cu 0,9% sub media ultimelor 90 de zile (14,83 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc

Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc este un produs. Ambalajul conține 8 bucăți.

Text producător Descriere Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Benzi de închidere a rănilor 3M™ Steri-Strip™ Benzile de închidere a plăgilor 3M™ Steri-Strip™ sunt ideale pentru îngrijirea atraumatică și fără durere a plăgilor. Sunt potrivite în special pentru tratarea plăgilor necomplicate, a inciziilor chirurgicale și a lacerațiilor recente. Benzile asigură o adaptare precisă a marginilor plăgii și promovează o distribuție uniformă a tensiunii, ceea ce previne traumatismele țesuturilor și susține circulația sângelui. Aplicație Aplicarea corectă începe cu curățarea și uscarea pielii din jurul rănii. Scoateți banda din folia protectoare și așezați-o pe rană, apropiind marginile rănii. O presiune ușoară asigură o bună aderență. Aveți grijă să nu trageți prea tare de benzi pentru a permite o vindecare optimă. Repetați procesul până când întreaga rană este acoperită. Se recomandă înlocuirea regulată a benzilor, mai ales dacă acestea se udă sau se murdăresc.

Întrebări frecvente despre Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc

Unde este cel mai ieftin Pharmadoct benzi de închidere miraculoasă 8 buc?
Cel mai mic preț este 14,69 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
1,84 lei la cel mai bun preț (14,69 lei pentru 8 bucăți).

Alte produse de la Pharmadoct

Vezi toate produsele Pharmadoct »

Cel mai mic preț 14,69 lei · Liki24

Vezi oferta