Farmaro
Meniu ☰
Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio

de la BabyBio 200 g
Fii primul care dă o notă:

Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 11,73 lei. Cel mai ieftin Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

11,73 lei

la Liki24 · 5,87 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (11,73 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
11,73 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

5,87 lei / 100 g

11,73 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

11,73 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio din ultimele 90 de zile: 11,73 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (11,73 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio

Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio este un produs. Ambalajul conține 200 g.

Ingrediente

Morcov* 38%, apă de gătit, dovleac* 17%, orez* 7,6%, ceapă* 4,7%,uleiuri vegetale* (rapiță*, floarea soarelui*), rozmarin*. *Ingrediente din agricultura ecologica. Fara lapte și gluten. Fara zahar adaugat. Fără sare adăugată. Fara agent de ingrosare. Fara lapte proteină. Ambalat in atmosfera protectoare.

Mod de preparare

A se consuma din luna a 6-a. Se serveste cald sau la temperatura camerei. Se pune cantitatea necesară într-un bol curat. Pentru a încălzi, puneți vasul în apă fierbinte.Nu adaugati sare. După deschidere, borcanul trebuie închis din nou și poate fi păstrat în frigider pana la 48 de ore. Termen de valabilitate: inscriptionat pe ambalaj. Informații nutriționale:Analiza nutrițională medie pentru 100g;

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio [3288131509570] Descriere:Pentru copii cu varsta mai mare de 6 luni. Valoare energetică/Energie: 195kJ/46 kcal; Grasimi: 1,0g din care saturate: 0,1g ; Glucide: 8g din care zaharuri: 2g: Fibre: 1,3 g ; Proteine: 0,7g; Sare: 0,03g ; Sodiu: 12mg. Prezentare:200 g

Întrebări frecvente despre Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio

Unde este cel mai ieftin Piure Bio de morcov, dovleac si orez, 6 luni+, 200 g, BabyBio?
Cel mai mic preț este 11,73 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
5,87 lei la cel mai bun preț (11,73 lei pentru 200 g).

Alte produse de la BabyBio

Vezi toate produsele BabyBio »

Cel mai mic preț 11,73 lei · Liki24

Vezi oferta