- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber
Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 8,21 lei. Cel mai ieftin Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
8,21 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (8,21 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 8,21 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
8,21 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber din ultimele 90 de zile: 8,21 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (8,21 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber
Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber este un produs.
Ingrediente
Pere 99,97%, antioxidant acid L-ascorbic. **acidul L-ascorbic este una din formele Vitaminei C care se găsește în mod natural și în fructe. *din producție ecologică.
Mod de preparare
Piureul se consumă direct din lingurință și, de la vârsta de 1 an, direct din recipient. - Copilul trebuie sa stea în șezut și supravegheat.
Atenționări și precauții
Nu lăsa capacul la îndemâna copilului. Nu încalzi în cuptorul cu microunde. Ambalat în atmosferă protectoare.
Păstrare
Recipientul sigilat se păstrează la loc uscat, la temperatura camerei. După desigilare, se mai poate păstra în frigider timp de 24 ore. Se recomandă continuarea alăptării pe o perioadă cât mai îndelungată după începerea diversificării alimentației.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber
- Unde este cel mai ieftin Piure bio de pere, +6 luni, 80 gr, Gerber?
- Cel mai mic preț este 8,21 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alte produse de la Gerber
Vezi toate produsele Gerber »Cel mai mic preț 8,21 lei · Liki24
Vezi oferta