Farmaro
Meniu ☰
Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp

de la HIPP 250 g
Fii primul care dă o notă:

Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 11,89 lei. Cel mai ieftin Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

11,89 lei

la Liki24 · 4,76 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (11,89 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
11,89 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

4,76 lei / 100 g

11,89 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

11,89 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp din ultimele 90 de zile: 11,89 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (11,89 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp

Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp este un produs. Ambalajul conține 250 g.

Ingrediente

Legume* 79% (cartofi*, morcovi*, roșii*, mazăre*, păstârnac*, ceapă*, țelină*), apă, brânză tare rasă*, ulei din semințe de răpită* 1,9%,făină de orez*,condimente*,sare de masă iodată.. Fără gluten. *din producție ecologică (DE-ÖKO-01/HU-ÖKO-01) (Agricultura UE/non-UE) Conținut redus de sare/ Acid alpha-linolenic,important pentru dezvoltarea creierului și a țesutului nervos Fără arome, conservanți (conform legii), coloranți, agenți de îngroșare (dacă se separă lichid de masă solidă, amestecați).

Mod de utilizare

Masa completă. încălziți borcanul deschis sau cantitatea necesară într-un vas cu apă sau la microunde; amestecați și verificați temperatura. Acoperiți cantitatea neîncălzită rămasă, depozitați-o la frigider și folosiți-o până a doua zi. Vă rugăm folosiți numai linguri din plastic. Verificați integritatea borcanului înainte de utilizare. Sigilat în vid pentru siguranță; capacul produce un zgomot atunci când este deschis pentru prima dată.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Masa completă Conținut redus de sare Cu bucăți - pentru a învăța copilul să mestece Fără arome, fără conservanți - conform legii Fără coloranți, fără agenți de îngroșare - dacă se separă lichid de masă solidă, amestecați Fără gluten Omega-3 – importanți pentru creier și celulele nervoase Prezentare: 250g

Întrebări frecvente despre Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp

Unde este cel mai ieftin Piure Tocanita de legume, +12 luni, 250 g, Hipp?
Cel mai mic preț este 11,89 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
4,76 lei la cel mai bun preț (11,89 lei pentru 250 g).

Alte produse de la HIPP

Vezi toate produsele HIPP »

Cel mai mic preț 11,89 lei · Liki24

Vezi oferta