Farmaro
Meniu ☰
Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp

de la HIPP
Fii primul care dă o notă:

Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 9,69 lei. Cel mai ieftin Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

9,69 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (9,69 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
9,69 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

9,69 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

9,69 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp din ultimele 90 de zile: 9,69 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (9,69 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp

Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp este un produs.

Ingrediente

Apă, morcovi, roșii*, dovleac*, năut* (6%), lapte de cocos*, orez* (4%), proteină din mazăre* (2%), amidon din orez*, ulei din semințe de rapiță* (1,2%). (*din culturi organice certificate) Țară de origine:Germania

Mod de preparare

Încălziți borcanul deschis sau cantitatea necesară la bain-marie sau la microunde. Amestecați bine și verificați temperatura înainte de hrănire. Nu folosiți resturile încălzite; păstrați cantitatea neîncălzită rămasă la frigider și consumați în 24 de ore. Utilizați doar linguri din plastic pentru a proteja borcanul. Informații nutriționale: Valori nutriționale medii în 100 g în 220 g(1 porție) Valoare energetică kJ/kcal 282/67 620/147 Grăsimi, din care: - acizi graşi saturaţi 2,6 g 1,3 g 5,7 g 2,8 g Glucide -din care zaharuri 7,6 g 1,6 g 16,7 g 3,5 g Proteine 2,3 g 5,1 g Sare 0,05 g 0,10 g Sodiu 0,02 g 0,04 g

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp [4062300439481] Descriere:HiPP Legume Cremoase cu Orez și Năut este un meniu echilibrat, special creat pentru copii de la 8 luni. Conține 51% legume, orez și năut, fiind o masă completă, bogată în nutrienți esențiali. Textura sa fină ajută copilul să învețe să mestece. Fără gluten, fără adaos de sare și fără arome artificiale. Proprietăți:Conține 51% legume, orez și proteină din mazăre. Potrivit de la 8 luni, cu bucăți fine pentru dezvoltarea masticației. Fără gluten – ideal pentru copii cu intoleranță la gluten. Fără adaos de sare și fără arome artificiale. Ambalat în borcan de sticlă pentru păstrarea prospețimii. Prezentare:220 g

Întrebări frecvente despre Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp

Unde este cel mai ieftin Piurea Bio legume cremoase cu orez si naut, +8 luni,220 g, Hipp?
Cel mai mic preț este 9,69 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la HIPP

Vezi toate produsele HIPP »

Cel mai mic preț 9,69 lei · Liki24

Vezi oferta