Farmaro
Meniu ☰
Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc

Plasturi · 8 plasturi
Fii primul care dă o notă:

Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 27,61 lei. Cel mai ieftin Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 87% mai ieftină pe plasture: Plasturi pentru copii, 16 buc, Qplaster

Cel mai bun preț În stoc

27,61 lei

la Liki24 · 3,45 lei / plasture

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (27,46 lei).

vs. media 90 de zile
+0,5%
minim 90 de zile
27,38 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

3,45 lei / plasture

27,61 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −87% pe plasture.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 27,61 lei min 27,38 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc din ultimele 90 de zile: 27,38 lei.
  • Prețul curent este cu 0,5% peste media ultimelor 90 de zile (27,46 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc

Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc este un produs. Ambalajul conține 8 plasturi.

Text producător Descriere Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Caracteristici ale produsului: Plastură pentru tatuaje pentru copii, 2,5 cm x 5,7 cm Domenii de aplicare: - Un remediu reconfortant pentru copiii de toate vârstele în tratarea leziunilor minore de zi cu zi. Aceste plasturi pot fi utilizați pentru leziuni expuse la murdărie sau umezeală. Caracteristici ale produsului: - prietenos cu pielea și cu o aderență fiabilă, - Pansamentul pentru rană nu se lipește de rană, - Pansamente pentru răni confecționate din material absorbant nețesut, - rezistent la murdărie și apă, robust - deosebit de prietenos cu pielea datorită adezivului din poliacrilat sau cauciuc sintetic. Conținutul pachetului: conține 4 modele, 8 bucăți în total. Sursă: www.gothaplast.de Începând cu noiembrie 2015

Întrebări frecvente despre Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc

Unde este cel mai ieftin Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc?
Cel mai mic preț este 27,61 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă un plasture?
3,45 lei la cel mai bun preț (27,61 lei pentru 8 plasturi).

Alternative la Plasturi pentru tatuaje pentru copii 25x57 mm 8 buc

Plasturi pentru copii, 16 buc, Qplaster

Plasturi pentru copii, 16 buc, Qplaster

QPlaster

de la 7,34 lei

Cu 87% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Hansaplast plasturi pentru copii 20 buc

Hansaplast plasturi pentru copii 20 buc

Hansaplast

de la 20,28 lei

Cu 71% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Plasturi pentru copii, 10 bucati, Assista

Plasturi pentru copii, 10 bucati, Assista

ASSISTA

de la 12,40 lei

Cu 64% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Plasturi pentru copii Pinochio 2 X 7CM, 10 BUC, Minut

Plasturi pentru copii Pinochio 2 X 7CM, 10 BUC, Minut

MINUT

de la 2,97 lei

Cu 91% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Plasture copii Fantasy, 30 bucati, Wundmed

Plasture copii Fantasy, 30 bucati, Wundmed

WUNDMED

de la 12,45 lei

Cu 88% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Plasturi colorati pentru copii, 50 bucati, Wundmed

Plasturi colorati pentru copii, 50 bucati, Wundmed

WUNDMED

de la 21,93 lei

Cu 87% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Plasturi pentru copii Fantasy 30 buc

Plasturi pentru copii Fantasy 30 buc

de la 14,26 lei

Cu 86% mai ieftin / plasture · același tip de produs · aceeași formă

Cel mai mic preț 27,61 lei · Liki24

Vezi oferta