Farmaro
Meniu ☰
PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia

de la Laboratoarele Remedia Capsule · 30 de capsule
Fii primul care dă o notă:

PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 57,49 lei. Cel mai ieftin PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

57,49 lei

la Dr.Max · 1,92 lei / capsulă

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț stabil

Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 25.07.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
57,49 lei
tendință 30 de zile
Stabil

Prețuri PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

1,92 lei / capsulă

57,49 lei Vezi oferta Dr.Max

Istoricul prețului pentru PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

57,49 lei 25.07 22.10
  • Cel mai mic preț pentru PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia din ultimele 90 de zile: 57,49 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (57,49 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 25.07.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia

PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia este un produs. Ambalajul conține 30 de capsule.

Text producător Descriere PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Rasina de Boswellia Serrata ajuta sistemul reproducator, sustinand sanatatea menstruala.

Întrebări frecvente despre PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia

Unde este cel mai ieftin PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia?
Cel mai mic preț este 57,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,92 lei la cel mai bun preț (57,49 lei pentru 30 de capsule).

Alternative la PMS Remedios, 30 capsule, Laboratoarele Remedia

PMS Bleu, Bleu Pharma  | 30 capsule moi

PMS Bleu, Bleu Pharma | 30 capsule moi

Bleu Pharma

de la 85,99 lei

3 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la Laboratoarele Remedia

Vezi toate produsele Laboratoarele Remedia »

Cel mai mic preț 57,49 lei · Dr.Max

Vezi oferta