Farmaro
Meniu ☰
POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM

Fii primul care dă o notă:

POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 118,67 lei. Cel mai ieftin POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

118,67 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (118,67 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
118,67 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

118,67 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

118,67 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM din ultimele 90 de zile: 118,67 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (118,67 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM

POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM este un produs.

Ingrediente

Apă bidestilată, potasiu coloidal 1.000 PPM.

Mod de utilizare

Pulverizați 15 până la 20 de pulverizări în gură pe zi.

Păstrare

Termen de valabilitate după deschidere: 24 de luni. Format: sticlă cu pulverizator de 100 […]

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

POTASIU COLOIDAL SUPERIOR Plus Descriere Potasiu coloidal (1.000 PPM).

Întrebări frecvente despre POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM

Unde este cel mai ieftin POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM?
Cel mai mic preț este 118,67 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la POTASIU COLOIDAL PLS 1000PPM

Cel mai mic preț 118,67 lei · Liki24

Vezi oferta