Farmaro
Meniu ☰
Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml

de la PRANAROM Spray · 150 ml
Fii primul care dă o notă:

Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 91,89 lei. Cel mai ieftin Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

91,89 lei

la Liki24 · 61,26 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 6,5% peste media perioadei (86,32 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+6,5%
minim 90 de zile
79,90 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

61,26 lei / 100 ml

91,89 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 91,97 lei min 79,90 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml din ultimele 90 de zile: 79,90 lei.
  • Prețul curent este cu 6,5% peste media ultimelor 90 de zile (86,32 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml

Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml este un produs. Se prezintă sub formă de spray, ambalaj de 150 ml.

Atenționări și precauții

Acest produs este un aerosol și este inflamabil; nu poate fi expediat cu toți transportatorii noștri

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Spray-ul purificator Pranarôm Aromaforce Organic Purifying Spray 150 ml este un spray purificator cu portocală dulce și ravintsara care garantează un aer mai sănătos datorită notelor purificatoare și aerisite ale uleiurilor sale 100% organice. Formula este eficientă în eliminarea: • Viruși: EN 14476 (60 sec, Adenovirus, Poliovirus, Norovirus murin, Virusul gripal A H1N1). • Bacterii: EN 13727 (60 sec, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae și Escherichia coli). • Drojdii: EN 13624 (60 sec, Candida albicans). Teste efectuate într-un laborator independent. Produs certificat în conformitate cu specificațiile ECOGARANTIE (control Certisys). Vegan.

Întrebări frecvente despre Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml

Unde este cel mai ieftin Pranarôm Aromaforce Spray de igienizare organic 150 ml?
Cel mai mic preț este 91,89 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
61,26 lei la cel mai bun preț (91,89 lei pentru 150 ml).

Alte produse de la PRANAROM

Vezi toate produsele PRANAROM »

Cel mai mic preț 91,89 lei · Liki24

Vezi oferta