- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 68,15 lei. Cel mai ieftin Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
68,15 lei
la Liki24 · 136,30 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (68,15 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 68,15 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 136,30 lei / 100 ml |
68,15 lei | 136,30 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
PRANAROM · 50 ml
- Ambalaj
- Ulei · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 68,15 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 136,30 lei / 100 ml
-
Ulei din samburi de caise, 50ml, ZannaZANNA · 50 ml
- Ambalaj
- Ulei · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 17,75 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 35,50 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Ulei Din Samburi De Caise 50mlHerbavit · 50 ml
- Ambalaj
- Ulei · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 16,19 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 32,38 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Ulei din Samburi de Caise 30mlPRONAT · 30 ml
- Ambalaj
- Ulei · 30 ml
- Cel mai bun preț
- 13,65 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 45,50 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml din ultimele 90 de zile: 68,15 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (68,15 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml este un supliment alimentar. Se prezintă sub formă de ulei, ambalaj de 50 ml.
Text producător Descriere Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
- Unde este cel mai ieftin Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml?
- Cel mai mic preț este 68,15 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 136,30 lei la cel mai bun preț (68,15 lei pentru 50 ml).
Alternative la Pranarôm Uleiuri vegetale Ulei organic de sâmburi de caise 50ml
Ulei din samburi de caise, 50ml, Zanna
ZANNA
de la 17,75 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand · aceeași formă
Ulei Din Samburi De Caise 50ml
Herbavit
de la 16,19 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Ulei din Samburi de Caise 30ml
PRONAT
de la 13,65 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Ulei din Samburi de Caise 125ml
MARNYS
de la 76,38 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Ulei din Samburi De Caise 10ml
Quantum Parapharm
de la 9,02 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Ulei de samburi de caise, 250 ml, Carmita Classic
Cârmită Classic
de la 52,17 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Etja, ulei natural de sâmburi de caise, 50 ml
Etja
de la 31,35 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
OLVITA Ulei de sâmburi de caise, 250 ml
OlVita
de la 77,61 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la PRANAROM
Vezi toate produsele PRANAROM »Cel mai mic preț 68,15 lei · Liki24
Vezi oferta