- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 44,37 lei. Cel mai ieftin Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
44,37 lei
la Liki24 · 0,74 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (44,37 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 44,37 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,74 lei / capsulă |
44,37 lei | 0,74 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
NUTRIFIC · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 44,37 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,74 lei / capsulă
-
Probiotic zilnic Extra Forte, 30 capsule, OptiBacOPTIBAC · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 133,40 lei · 4 oferte
- Pe unitate
- 4,45 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Probiotic Complex, 30 capsule, Cosmo PharmCOSMO PHARM · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 51,90 lei · 3 oferte
- Pe unitate
- 1,73 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Probiotic zilnic, Optibac | 30 capsuleOPTIBAC · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 77,49 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 2,58 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific din ultimele 90 de zile: 44,37 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (44,37 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de capsule.
Ingrediente
inulină, mix de 15 tulpini probiotice, ingrediente inactive/capsulă: agent de încărcare (celuloză microcristalină); agenţi antiaglomeranţi (stearat de magneziu, dioxid de siliciu). Capsula: gelatină. Fabricat în:Romania
Mod de administrare
Câte 1 capsulă de două ori pe zi, cu o cantitate adecvată de apă. Durata de administrare Studiile au demonstrat că pentru a beneficia de rezultate optime este nevoie de o cură de minimum 12 săptămâni.
Atenționări și precauții
Produsul este un supliment alimentar şi nu trebuie să înlocuiască o dietă variată şi echilibrată şi un stil de viaţă sănătos. A nu se depăşi doza recomandată pentru consumul zilnic. A nu se lăsa la îndemâna şi la vederea copiilor. A se păstra la temperatura camerei, într-un loc uscat, ferit de lumina directă a soarelui.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
- Unde este cel mai ieftin Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific?
- Cel mai mic preț este 44,37 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,74 lei la cel mai bun preț (44,37 lei pentru 60 de capsule).
Alternative la Probiotic Formula, 60 capsule, Nutrific
Probiotic zilnic Extra Forte, 30 capsule, OptiBac
OPTIBAC
de la 133,40 lei
4 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic Complex, 30 capsule, Cosmo Pharm
COSMO PHARM
de la 51,90 lei
3 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic zilnic, Optibac | 30 capsule
OPTIBAC
de la 77,49 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic, Optibac | 10 capsule
OPTIBAC
de la 53,97 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic Complex 60cps
Health Nutrition
de la 30,60 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic Complex 20cps
COSMO PHARM
de la 51,89 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic, 60 capsule, Health Nutrition
Health Nutrition
de la 29,99 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Probiotic zilnic Max, 30 capsule, Optibac
OPTIBAC
de la 181,49 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la NUTRIFIC
Vezi toate produsele NUTRIFIC »Cel mai mic preț 44,37 lei · Liki24
Vezi oferta