- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS
PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 31,48 lei. Cel mai ieftin PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
31,48 lei
la Liki24 · 629,60 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (31,48 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 31,48 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 629,60 lei / 100 ml |
31,48 lei | 629,60 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS din ultimele 90 de zile: 31,48 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (31,48 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS
PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS este un produs. Ambalajul conține 5 ml.
Mod de utilizare
Poate fi utilizată cu orice tip de nebulizator. Se recomandă respectarea instrucțiunilor de utilizare furnizate de producătorul dispozitivului. Utilizați 4 sau 5 ml de soluție în terapia prin inhalare, conform prescripției medicale
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS
- Unde este cel mai ieftin PROFAR SOLUZ HYPERT 3% 5ML 20PCS?
- Cel mai mic preț este 31,48 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 629,60 lei la cel mai bun preț (31,48 lei pentru 5 ml).
Cel mai mic preț 31,48 lei · Liki24
Vezi oferta