- 1 farmacie comparată
- Verificat
REV Anallergic Det.500ml
REV Anallergic Det.500ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 105,10 lei. Cel mai ieftin REV Anallergic Det.500ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
105,10 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (102,76 lei).
- vs. media 90 de zile
- +2,3%
- minim 90 de zile
- 101,58 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri REV Anallergic Det.500ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
105,10 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru REV Anallergic Det.500ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru REV Anallergic Det.500ml din ultimele 90 de zile: 101,58 lei.
- Prețul curent este cu 2,3% peste media ultimelor 90 de zile (102,76 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este REV Anallergic Det.500ml
REV Anallergic Det.500ml este un produs.
Mod de utilizare
Aplicați direct pe zonele umede, masați ușor și clătiți.
Atenționări și precauții
Doar pentru uz extern. Evitați contactul cu mucoasa oculară. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. Nu utilizați în caz de hipersensibilitate individuală la una sau mai multe componente ale produsului
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere REV Anallergic Det.500ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre REV Anallergic Det.500ml
- Unde este cel mai ieftin REV Anallergic Det.500ml?
- Cel mai mic preț este 105,10 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cel mai mic preț 105,10 lei · Liki24
Vezi oferta