- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Ring Silymarin 100 60 comprimate
Ring Silymarin 100 60 comprimate este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 28,21 lei. Cel mai ieftin Ring Silymarin 100 60 comprimate îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
28,21 lei
la Liki24 · 0,47 lei / comprimat
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (28,21 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 28,21 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Ring Silymarin 100 60 comprimate — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per comprimat | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,47 lei / comprimat |
28,21 lei | 0,47 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Ring Silymarin 100 60 comprimate comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Ring Silymarin 100 60 comprimate
60 de comprimate
- Ambalaj
- Comprimate · 60 de comprimate
- Cel mai bun preț
- 28,21 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,47 lei / comprimat
-
Dr. Max Silymarin, 20 comprimate efervescenteDr.Max · 20 de comprimate
- Ambalaj
- Comprimate · 20 de comprimate
- Cel mai bun preț
- 16,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,82 lei / comprimat
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
-
Novativ Silymarin Forte, 60 comprimateNovativ · 60 de comprimate
- Ambalaj
- Comprimate · 60 de comprimate
- Cel mai bun preț
- 25,31 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,42 lei / comprimat
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
-
Puwer silymarin 70mg, 30 comprimatePuwer · 30 de comprimate
- Ambalaj
- Comprimate · 30 de comprimate
- Cel mai bun preț
- 18,72 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,62 lei / comprimat
- Aceeași substanță activă
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Ring Silymarin 100 60 comprimate (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Ring Silymarin 100 60 comprimate din ultimele 90 de zile: 28,21 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (28,21 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Ring Silymarin 100 60 comprimate
Ring Silymarin 100 60 comprimate este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de comprimate.
Ingrediente
Agent de încărcare: celuloză, extract de semințe de armurariu (Silybum marianum (L.) Gaerner), inclusiv 70% silimarină, agent antiaglomerant: săruri de magneziu ale acizilor grași, dioxid de siliciu.
Compoziție
Ingrediente conținute în 1
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Ring Silymarin 100 60 comprimate
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Ring Silymarin 100 60 comprimate
- Unde este cel mai ieftin Ring Silymarin 100 60 comprimate?
- Cel mai mic preț este 28,21 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă un comprimat?
- 0,47 lei la cel mai bun preț (28,21 lei pentru 60 de comprimate).
Alternative la Ring Silymarin 100 60 comprimate
Dr. Max Silymarin, 20 comprimate efervescente
Dr.Max
de la 16,49 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Novativ Silymarin Forte, 60 comprimate
Novativ
de la 25,31 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Puwer silymarin 70mg, 30 comprimate
Puwer
de la 18,72 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Ring Silymarin 100 60 comprimate Multi-pack x 2
de la 54,64 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Silymarin, 30 comprimate
de la 16,68 lei
Aceeași substanță activă · aceeași formă
Silymarin Milk Thistle MAX, 700 mg, 30 comprimate filmate, Walmark
WALMARK
de la 33,00 lei
2 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Silymarin Milk Thistle MAX 7000 mg, Walmark | 60 comprimate
WALMARK
de la 53,99 lei
2 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Silymarin Milk thistle 1000mg, 120 comprimate, Alevia
ALEVIA
de la 66,49 lei
2 oferteAceeași substanță activă · aceeași formă
Cel mai mic preț 28,21 lei · Liki24
Vezi oferta