Farmaro
Meniu ☰
Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix

de la Organix 50 g
Fii primul care dă o notă:

Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 20,49 lei. Cel mai ieftin Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

20,49 lei

la Dr.Max · 40,98 lei / 100 g

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (20,14 lei).

vs. media 90 de zile
+1,7%
minim 90 de zile
19,99 lei
tendință 30 de zile
Crește

Prețuri Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

40,98 lei / 100 g

20,49 lei Vezi oferta Dr.Max

Istoricul prețului pentru Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 20,49 lei min 19,99 lei 25.07 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix din ultimele 90 de zile: 19,99 lei.
  • Prețul curent este cu 1,7% peste media ultimelor 90 de zile (20,14 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 26.09.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix

Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix este un produs din categoria Mama și copilul. Ambalajul conține 50 g.

Text producător Descriere Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Rondele ecologice din orez expandat acoperite cu suc de mere si scortisoara, usoare si crocante.

Întrebări frecvente despre Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix

Unde este cel mai ieftin Rondele din orez expandat cu mere 7+ Bio, 50g, Organix?
Cel mai mic preț este 20,49 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
40,98 lei la cel mai bun preț (20,49 lei pentru 50 g).

Alte produse din Mama și copilul

Alte produse de la Organix

Vezi toate produsele Organix »

Cel mai mic preț 20,49 lei · Dr.Max

Vezi oferta