Farmaro
Meniu ☰
Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc.

7 bucăți
Fii primul care dă o notă:

Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 104,54 lei. Cel mai ieftin Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

104,54 lei

la Liki24 · 14,93 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (104,62 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,1%
minim 90 de zile
104,54 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

14,93 lei / bucată

104,54 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 105,17 lei min 104,54 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. din ultimele 90 de zile: 104,54 lei.
  • Prețul curent este cu 0,1% sub media ultimelor 90 de zile (104,62 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc.

Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc. este un produs. Ambalajul conține 7 bucăți.

Text producător Descriere Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Supozitoarele vaginale Saugella pentru vaginoză bacteriană neutralizează mirosurile neplăcute și ameliorează rapid disconfortul. Acestea oferă o alternativă fiabilă la antibioticele pentru vaginoză bacteriană. Combinația de acid lactic și glicogen acționează în mod natural pentru a promova creșterea lactobacililor benefici – bacteriile „bune” – pentru a restabili nivelul natural al pH-ului și a susține o floră vaginală sănătoasă. În timp ce acidul lactic neutralizează mirosurile neplăcute și restabilește pH-ul vaginal normal, glicogenul promovează creșterea bacteriilor benefice. Această formulă nu conține hormoni, conservanți și antibiotice. Aplicație Introduceți un supozitor adânc în vagin zilnic, ideal înainte de culcare. Fiecare supozitor este pentru o singură utilizare - un plic este suficient pentru un tratament de o săptămână. Sigur pentru utilizare prelungită și repetată, fără riscul de dezvoltare a rezistenței.

Întrebări frecvente despre Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc.

Unde este cel mai ieftin Sagella Vaginoză bacteriană Ovula 7 buc.?
Cel mai mic preț este 104,54 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
14,93 lei la cel mai bun preț (104,54 lei pentru 7 bucăți).

Cel mai mic preț 104,54 lei · Liki24

Vezi oferta