Farmaro
Meniu ☰
Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml

de la APIVITA șampon · 250 ml
Fii primul care dă o notă:

Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 47,37 lei. Cel mai ieftin Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 84% mai ieftină pe 100 ml: Sampon cu musetel, 700 ml, Dalin

Cel mai bun preț În stoc

47,37 lei

la Liki24 · 18,95 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (47,37 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
47,37 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

18,95 lei / 100 ml

47,37 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −84% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

47,37 lei 08.10 19.10
  • Cel mai mic preț pentru Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml din ultimele 90 de zile: 47,37 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (47,37 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml

Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml este un produs. Se prezintă sub formă de șampon, ambalaj de 250 ml.

Text producător Descriere Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Beneficii/Caracteristici Șamponul de zi cu mușețel și miere este ideal pentru toate tipurile de păr: oferă o curățare extrem de blândă, fără sulfați, cu respect absolut pentru fiziologia florei scalpului. Oferă un păr moale și elastic cu miere organică și pantenol. Previne apariția iritațiilor datorită extractelor de mușețel și gălbenele grecești organice. Previne ruperea părului și despicarea vârfurilor și protejează împotriva influențelor externe (poluare și coafare) datorită complexului apishield hs. Relaxează starea de spirit cu uleiuri esențiale de lavandă și geranium organice. Apa a fost înlocuită cu o infuzie tonică și anti-îmbătrânire de rozmarin grecesc și organic. Șamponul de zi are o compoziție bogată cu 93% ingrediente de origine naturală. Conține: extract de gălbenele și mușețel, miere, pantenol

Întrebări frecvente despre Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml

Unde este cel mai ieftin Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml?
Cel mai mic preț este 47,37 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
18,95 lei la cel mai bun preț (47,37 lei pentru 250 ml).

Alternative la Șampon APIVITA pentru uz zilnic cu mușețel și miere 250ml și alte produse APIVITA

Sampon cu musetel, 700 ml, Dalin

Sampon cu musetel, 700 ml, Dalin

DALIN

de la 20,90 lei

Cu 84% mai ieftin / 100 ml · conține mușețel · alt brand

Sampon cu musetel, 200 ml, Dalin

Sampon cu musetel, 200 ml, Dalin

DALIN

de la 7,37 lei

Cu 81% mai ieftin / 100 ml · conține mușețel · alt brand

Sampon cu Musetel 500ml

Sampon cu Musetel 500ml

KRAUTERHOF

de la 19,89 lei

2 oferte

Cu 79% mai ieftin / 100 ml · conține mușețel · alt brand

Sampon cu miere, 675ml, Wash&Go

Sampon cu miere, 675ml, Wash&Go

Wash&Go

de la 26,22 lei

Cu 79% mai ieftin / 100 ml · conține miere · alt brand

Sampon cu miere, 360ml, Wash&Go

Sampon cu miere, 360ml, Wash&Go

Wash&Go

de la 15,75 lei

Cu 77% mai ieftin / 100 ml · conține miere · alt brand

Sampon cu musetel, 360ml, Wash&Go

Sampon cu musetel, 360ml, Wash&Go

Wash&Go

de la 16,78 lei

Cu 75% mai ieftin / 100 ml · conține mușețel · alt brand

Alte produse de la APIVITA

Vezi toate produsele APIVITA »

Cel mai mic preț 47,37 lei · Liki24

Vezi oferta