EAN 3760148157635
- 1 magazin comparat
- Verificat
Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 81,99 lei. Cel mai ieftin Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml îl găsești la Prime Farma. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
81,99 lei
93,99 lei
la Prime Farma · 41,00 lei / 100 ml
Vezi oferta la Prime FarmaSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (80,51 lei).
- vs. media 90 de zile
- +1,8%
- minim 90 de zile
- 79,99 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare magazin.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Prime Farma
Cel mai ieftin
Preț verificat 41,00 lei / 100 ml |
81,99 lei
|
41,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Prime Farma Vezi oferta |
Procentele de reducere sunt cele afișate de fiecare magazin față de propriul preț vechi, nu față de celelalte magazine.
Comparat cu alternativele Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 81,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 41,00 lei / 100 ml
-
Bioscalin pro density man șampon de întărire 200 mlBioscalin · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 52,95 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 26,48 lei / 100 ml −35%
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Bioscalin pro density man șampon de întărire 400 mlBioscalin · 400 ml
- Ambalaj
- șampon · 400 ml
- Cel mai bun preț
- 87,53 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 21,88 lei / 100 ml −47%
- Același tip de produs
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml din ultimele 90 de zile: 79,99 lei.
- Prețul curent este cu 1,8% peste media ultimelor 90 de zile (80,51 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml este un produs. Se prezintă sub formă de șampon, ambalaj de 200 ml.
Text producător Descriere Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
- Unde este cel mai ieftin Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml?
- Cel mai mic preț este 81,99 lei, la Prime Farma (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 41,00 lei la cel mai bun preț (81,99 lei pentru 200 ml).
Alternative la Șampon Mulato Monsieur Density 200 ml
Bioscalin pro density man șampon de întărire 200 ml
Bioscalin
de la 52,95 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Bioscalin pro density man șampon de întărire 400 ml
Bioscalin
de la 87,53 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Cel mai mic preț 81,99 lei · Prime Farma
Vezi oferta