- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 99,53 lei. Cel mai ieftin ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
99,53 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (99,53 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 99,53 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
99,53 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
- Ambalaj
- șampon
- Cel mai bun preț
- 99,53 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
Plantur 21 Sampon Nutri-Caffeine 200mlPLANTUR · 200 ml
- Ambalaj
- șampon · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 54,45 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 27,23 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Șampon, Franck Provost, Nutri-Frizz, 382gFranck Provost · 382 g
- Ambalaj
- șampon · 382 g
- Cel mai bun preț
- 79,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 20,94 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Sampon Nutri Reparator 5+5, 400 ml, VioricaViorica · 400 ml
- Ambalaj
- șampon · 400 ml
- Cel mai bun preț
- 45,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 11,48 lei / 100 ml
- Același tip de produs
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA din ultimele 90 de zile: 99,53 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (99,53 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA este un produs. Se prezintă sub formă de șampon.
Text producător Descriere ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
- Unde este cel mai ieftin ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA?
- Cel mai mic preț este 99,53 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alternative la ȘAMPON SOLAR NUTRI RIPA
Plantur 21 Sampon Nutri-Caffeine 200ml
PLANTUR
de la 54,45 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Șampon, Franck Provost, Nutri-Frizz, 382g
Franck Provost
de la 79,99 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Sampon Nutri Reparator 5+5, 400 ml, Viorica
Viorica
de la 45,90 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Cel mai mic preț 99,53 lei · Liki24
Vezi oferta