- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 69,62 lei. Cel mai ieftin Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
69,62 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (69,62 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 69,62 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
69,62 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 69,62 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
Sapun Natural Pentru Piele Sensibila 80gFavisan · 80 g
- Ambalaj
- 80 g
- Cel mai bun preț
- 32,00 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 40,00 lei / 100 g
- Același tip de produs
-
Sapun lichid pentru piele sensibila, 60ml, Sirra OrganicsSirra Organics · 60 ml
- Ambalaj
- Lichid · 60 ml
- Cel mai bun preț
- 16,26 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 27,10 lei / 100 ml
- Același tip de produs
-
Sapun lichid pentru piele sensibila, 250ml, Sirra OrganicsSirra Organics · 250 ml
- Ambalaj
- Lichid · 250 ml
- Cel mai bun preț
- 61,00 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 24,40 lei / 100 ml
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... din ultimele 90 de zile: 69,62 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (69,62 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ... este un produs.
Text producător Descriere Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
- Unde este cel mai ieftin Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...?
- Cel mai mic preț este 69,62 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alternative la Săpun hipoalergenic OLINI Relief, pentru piele sensibilă, ...
Sapun Natural Pentru Piele Sensibila 80g
Favisan
de la 32,00 lei
Același tip de produs
Sapun lichid pentru piele sensibila, 60ml, Sirra Organics
Sirra Organics
de la 16,26 lei
Același tip de produs
Sapun lichid pentru piele sensibila, 250ml, Sirra Organics
Sirra Organics
de la 61,00 lei
Același tip de produs
Sapun Lichid pentru Piele Sensibila fara Parfum Bio 300ml
URTEKRAM
de la 32,25 lei
Același tip de produs
Aptederm, săpun de mâini pentru piele sensibilă, 390 ml
Aptederm
de la 18,94 lei
Același tip de produs
Nobacter Săpun pentru piele sensibilă și cu probleme 100g
Nobacter
de la 28,80 lei
Același tip de produs
PHARMALEAD Săpun lichid neutru pentru piele sensibilă 500ml
Pharmalead
de la 34,91 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 69,62 lei · Liki24
Vezi oferta